SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oreamnos/Dziennik/Redukcja-Podsumowanie str.40

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 559
A może podsmażało się przedtreningowego kurczaczka i stąd te mdłości cooooo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
WCZORAJ i dzisiaj

wczoraj z natłoku zajęć zapomniałem dać wypiski
a więc tak dieta trzymana według zamierzeń...trening był bardzo git...jedynie przy MC strzyknęło mi coś w plecach...chwile pobolało i przestało...
DZISiaj
Dieta git do 17.00
potem mnie coś wzięło i kupiłem pakę chipsów i Kubusia...nie mogę tego przeboleć i wiem jakie będą na to wasze reakcje ale wole w dzienniku nie kłamać bo to by się mijało z celem...
Jeśli chodzi o trening to wszystko bardzo dobrze....HIIT mnie sponiewierał bardzo....rzygać mi się chciało i tchu brakowało...jednak nurtuje mnie jedno pytanie z HIITA(4-5 interwałów jak narazie)wracam lekko zroszony potem...nigdy bardzo się nie pociłem....ale jakieś to niekonsekwentne...tak się męczę a prawie w ogóle się nie pocę...

aha te mmdłości jak czyutałem są po Prawidłowym HIIT-cie normalne

Zmieniony przez - Oreamnos w dniu 2008-11-20 19:34:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 559
Tu http://www.fit.pl/cwiczeniadlaciebie/hiit_8211;_high_intensity_interval_training,122,20,20,962,4114,0,0,0.html
jest napisane, że po prawidłowym mogą, ale nie muszą wystąpić mdłości. To tak tylko dla porozumienia. Mi się podoba niekłamanie i dopiero przy kolejnym bliskim odstępstwie będę potępiać Ile pijesz wody dziennie i w jakich porach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665



nieno bez jajów pije kiedy jestem spragniony
a ogólnie to wypijam moze z 2-2,5 l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 559
Hmm to może taki masz organizm, że się mniej pocisz. A w dzień kiedy robisz hiita wykonujesz jakieś inne ćwiczenia? Nie doczytałam się, ale pewnie oddzielnie, co? Jeśli tak to skoro hiit powinien trwać do 25 minet, to normalka że nie spocisz się nie wiem jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli nie czujesz się senny, nie masz niskiego ciśnienia to nie ma się czym przejmować.
Nie musisz być koniecznie zalany potem po treningu, bo to nie jest warunek prawidłowego wykonania. Na razie zaczynasz robić HIITa, poczekaj aż będziesz robił więcej i bardziej intensywnych interwałów, to pot też się poleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
narazie robię tylko 4 interwały ale na początku było 3
Weronika czytam twoją wypowiedz i sie zastanawiam jakiego ty HIITA robisz ze mowisz ze 25 MINET...ciekawe...chce sie po tym rzygać?

Dzisiaj dzień minął na niemal nienagannej diecie...tylko zamiast kurczaka była ryba jako, że jak narazie jestem praktykującym katolikiem
Trening był jak zwykle ok...tylko przy przysiadach boli trochę kolano ale idzie wytrzymać


Zmieniony przez - Oreamnos w dniu 2008-11-21 21:25:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 559
hehehe ja na szczęście nie robię żadnego hiita i nie planuję robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Kiedy jesteś spragniony to już trochę za późno. Pragnienie oznacza już 1 stopień odwodnienia.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-11-22 07:40:24

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-11-22 07:40:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
yyyy...to moze sie zle wyraziłem...
po prostu kiedy mi sie chce...
to jak mam wam wypisac godzxiny??:D
rano najwiecej bo z pól butelki około 7;00
w szkole po kilka łyków z 5 razy...potem jak wroce do domu minie z 15 minut jem obiad mija 15 i pije...potem na treningu z1l i wieczorem 250 ml
750ml+750ml+250+250+1l=3l

teraz pasuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split na MASĘ - do oceny

Następny temat

Potrzebny Komentarz fachowca!!

WHEY premium