SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oreamnos/Dziennik/Redukcja-Podsumowanie str.40

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
23.03.09

Dieta

1
owsiane
mleko
2
razowy
jajko
3
kurak
oliwa
orzechy
4
kurak
razowy
pomidory
5
kurak
razowy
pomidory

Trening

może 2 minut na rowerze....no cóż, musiałem sie uczyć bo nie chce zawalić szkoły bo to by oznaczalo koniec z silownią i ze wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
hej

gdzie do szkoly chodzisz??tzn.jaki kierunek?
daleko masz do krosna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
Do Krosna...eeee.....hmmmm....110 km do Krosna mam
A chodzę do Liceum Na profil Biologiczno Chemiczny, trudno strasznie, połowa z nas odpadła w I semestrze, ale ja się zaparłem, że Chce być Dietetykiem, Trenerem i mieć sklep z odżywkami
nie wiem czy sie uda czy nie, na pewno nie "w jedno lato" ale mnie zainspirował Pepo i BodyLine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
25.01.09

Dieta

1
mleko
razowy
2
razowy
szynka
3
kurak
oliwa
orzechy
4
kurak
kasza
pomidory
5
kurak
buła

Trening

40 minut na rowerze stacjonarnym.

Nie wiem czy mówiłem ale ostatnie tygodnie będę tylko jeździł na rowerze, bo 1. na koniec redukcji chce doyebać aerobami, 2. Przerwy od siłki nie miałem jakieś 9 miechów(mój staż to dziwnym trafem też 9 miechów)
Ostatnio bardzo mało się odzywałem, taki jakby mały kryzys, dieta trzymana średnio, jedno co mnie dziwi to to, że waga znowu poszła w górę, a pas w dół
Stawiam, że waga zepsuta bo na pewno nie tyję przy diecie i aerobach
Ogólnie to chyba zacznę kompletować zabawki na masę, jakieś mono,tcm,Cp,Białko,Metanabol
Lecę robić lekcje potem jedzenie na trening jedzenie i do nauki...ehhh ostatnio mam tak codziennie. Z chemii spoko zawsze lubiłem Chemię, w Gimnazjum takie oceny z chemii miałem:
1 gim.- 6
2 gim.- 5
3 gim.- 5
Także nie ma problemu, ale biologia już gorzej bez porównania do tego co było w gim. - 1.-4 2.-3 3.- 5
Jak ktoś powie że jestem kujon to ma Bana Po prostu uwziąłem się wtedy że pójdę na chem. biol
i tak całe życie, w gim uwziąłem się na to że pójde na dany kierunek to samo w liceum tylko że ze studiami, potem zrobię kursy będę trenerem dietetykiem i będę się starał założyć sklep
Kurde zaraz mnie ktoś wyśmieje, ale ja swoje plany traktuje poważnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
25.03.09

Dieta
1
mleko
razowy
2
razowy
szynka
3
kurak
oliwa
orzechy
4
kurak
kasza
pomidory
5
kurak
kasza
ogórki

Trening

40 minut na rowerze stacjonarnym.
żeby było ciekawiej to w tą sobotę dokładnie się pomierzę i wstawię tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
26.03.09

Dieta
1
owsiane
mleko
2
razowy
szynka
3
kurak
oliwa
orzechy
4
kurak
kasza
pomidoryki
5
kasza
kurak
ogórki

Trening

30 minut na rowerze stacjonarnym.

Dzisiaj znowu nauka, miałem nadzieje na weekendzie całkowicie oddać się diecie i treningowi, no ale w poniedziałek piszę sprawdzian z Matematyki i poprawiam poprzedni- nie ma szans na luzik bo po odliczeniu matur, świąt i innych pierduł zostaje 28 dni szkoły
Z jednej strony super, ale mało czasu do nadganiania.
Na wakacjach będę trzymał dietę i będę trenował...może będę prowadził dziennik albo nawet test supli...wiadomo jakiś prosty ale takie też są potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
31.03.09

Dieta

1
owsiane
mleko
2
razowy
szynka
3
kurak
oliwa
orzechy
4
kurak
sałatka
razowy
5
kurak
sałatka
razowy

Trening

60 minut na rowerze treningowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
03.04.09

Elo

Dzisiaj sobie znowu trochę olałem, ogólnie mały kryzys miałem co widać w dzienniku, powoli wracam do poprzedniego stanu, zapominałem przez ten czas brac scorcha, słabo trzymałem dietę, no i najgorsze że kilka razy nie zrobiłem treningu.

Od jutra od nowa startuje z siłownią a co drugi dzień rower. Przez czas kiedy nie pisałem, można powiedzieć że szukałem innych zainteresowań jednak najlepiej wychodzi mi siłownia

Od niedawna zrobiło się bardzo ciepło, a u nas w szkole świetne nowe boisko, codziennie w szkole wf-y na polu, a w domu po 3 godziny kosz, wieczorem grzebałem coś przy motorze itp.
Także szczęście w nieszczęściu bo bardzo dużo ruchu mam ostatnio, jutro gramy w nogę z gośćmi z innego miasta, ostatnio jak tego próbowano 3 lata temu to w szpitalu kilku ludzi wylądowało itp.
Ogólnie nie lubimy się a ja mam rodzinne oddanie dla miasta bo mam w rodzinie 5 "hooliganów"...także czasem muszę się wykazać w ten sposób

No także ogólnie zaczynam żyć na nowo, spadek moralów bez siłowni olbrzymi, Lecę czytać forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
Oreamnos przez 5 miesięcy spadłeś 15cm w pasie? Bede często wpadał na Twojego bloga bo jestem ciekaw jak Ci dalej pójdzie. Zapraszam też na mojego bloga którego link jest na dole w tym obszarze który nie wiem jak sie nazywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
nie wiem w ile, bo jak sprawdzam to zawsze myślę że za długo to trwało
Teraz to juz chyba z lekka więcej jak 15...około 18-20 cm ...No też wpadne do ciebie ale w "tym obszarze" twoim nie ma linka
Jakoś znajdę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split na MASĘ - do oceny

Następny temat

Potrzebny Komentarz fachowca!!

WHEY premium