SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My tu gadu gadu, a po spamie ani śladu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192950

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
chciałbym usłyszeć komentarz Testovirona na ten temat ciekawe czy on jeszcze żyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Jac - gdybyś poznał taką fajną loszkę, 10/10, ale miałbyś świadomość tego, że w taki a nie inny sposób dorabiała, mógłbyś z nią w ogóle prowadzić dyskusje? Bo ja np. uważam, że takie osoby nie można nawet porównywać do zwierząt, a co dopiero do człowieka myślącego... Już nie wspomnę o jakimkolwiek kontakcie fizycznym z taką "damą"


Myślę, że komentarz Testo nie różniłby się wiele od większości komentarzy w sieci

Zmieniony przez - Sepko w dniu 2015-03-10 22:33:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jak widac Nie obchodzi tych k**** poki nikt sie Nie dowie.
Jak juz sie dowie to jus takie twarde Nie sa tylko placz I kwiczenie ze to nieprawda itd

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ale wiecie,ze to bylo prowo tak ogolnie,nie?

bo mam wrazenie,ze chyba niektorzy mysla,ze to afera w zwiazku z tym,ze ktos sie dowiedzial o calym procederze i to ujawnil,a to po prostu byla wymyslona propozycja,na ktora przystalo X tych modeleczek. niestety,nie zdazyly nic zjesc,bo to bylo na niby.

to tak dla uscislenia,bo pewnie nie wszyscy w temacie.

no i jak wspomnialem,najwieksza afera jest w zwiazku z ta koprofagia (do ktorej nie doszlo),bo samo bycie ekskluzywna dziwka,to tam akurat chyba juz nikogo dzis nie rusza. w ogole,co trzeba miec we lbie,zeby sie zgodzic na cos takiego,majac swiadomosc co to...to chyba za duzy poziom abstrakcji dla mnie.

za dzieciaka pamietam,ze padaly pytanai typu:"dalbys dupy kolesiowi za milion dolarow?" i najczesciej odpowiadal ktos,ze "no co ty ku.rwa,nigdy!" ale to jeszcze byloby do przelkniecia,jestem to w stanie ogarnac rozumem,zwlaszcza,ze przeciez RAZ W DU.PE TO NIE PEDAU. !!!

ale to...

a moze one strollowaly tych trolli?

Zmieniony przez - gautan w dniu 2015-03-10 23:04:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Raz w du+pę to nie pedał, na sylwestra się skasuje - jak mawia legenda.
O newsach słyszałem, dwa dni darcia łacha i świetnych porównań w stylu tych o biorących kredyty we frankach na dwupoziomowe mieszkania w centrum.
Na grubych bankietach takie d***** są nie tylko ruchane ale zeszmacone na maksa, jak zaczyna się odjazd a one lataja naćpane wiadrem koksu jak kurczaki bez głowy, także pomijając op*****lanie kupsztali sam fakt zarabiania w ten sposób i udawania modelek to porażka.
Karma, po prostu karma, k***a to k***a i zawsze będzie nikim więcej jakkolwiek elokwentna by nie była, tego się zmyć z siebie nie da.
Polewać mi się chce z ich fagasów tu w kraju, szkoda rodziców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Gautan, ale podobno w trakcie rozmowy z "burdelmamą", gdy doszło do kwestii fetyszów tych szejków, to wszystko było momentalnie jasne i ustalone. Co jest dla mnie dowodem na to, że w przeszłości takie akcje mogły mieć miejsce. Gdy pomyślę sobie o tym na spokojnie, to w sumie poza obrzydzeniem nie czułbym do nich żadnej większej urazy, gdyby nie fakt, że robiły to takim a nie innym klientom. Takie perełki są na całym świecie, nie tylko u nas. Obelx dobrze napisał - "k***a to k***a". Same wiedzą na co się piszą, nikt je do tego siłą nie zmusza, także niech sobie robią co chcą. Ale kuźwa muslimom? Potem nie ma co się dziwić, że nasze rodaczki mają taką a nie inną opinie za granicą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Bylo jasno powiedziane w rozmowie ze zarcie gowna itd I sie zgodzily bez bekniecia wiec wszystko jasne

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Sepko pewnie ze nie, gardze takim kvrestwem. Jedyny kontakt jaki bym mogl miec to sam bym jej sie wyyebal na klate ale za darmo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie no,ze bylo ustalone,to wiem,chodzilo mi tylko o to,ze do niczego nie doszlo - tak z dziennikarskiego obowiazku wtracam,bo chyba niektorzy mysla,ze do tej calej koprofagii doszlo,to wole naprostowac.

a moze i doszlo/dojdzie,kto to tam wie,ale to juz akurat domysly. nie wiem,czy szejkowie maja akurat takie fantazje,tutaj to byla jednak prowokacja,wiec z zalozenia mialo byc efektownie.

cala reszta,jw.,czyli ciezko wspolczuc,jesli serio mialy w planach swiadome uczestnictwo w takim gownie,wiedzac co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
sepko
Ale kuźwa muslimom?

Jak ktoś wierzy w Allaha, to g**** inaczej smakuje?

Hvj z jakimiś szejakmi na końcu świata, wiecie ile starych Niemców yebie młode Polki? To jest kosmos, typ ma 80 lat, w młodości strzelał do Polaków, a dzisiaj mu Polka wsadza język w odbyt za 5 euro. Mogliby to euro wprowadzić, to by się wyżej ceniły Polki, to by się skupuli na Rumunkach/Ukrainkach.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 184 - Rousey vs Zingano

Następny temat

Co przed treningiem?

WHEY premium