SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My tu gadu gadu, a po spamie ani śladu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192925

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do filmiku,to co mu sie tam wlasciwie stalo ze zszedł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Dostał KO i jak upadał, to uderzył głową w beton. Podobno w tym klubie Cocomo niezłe motywy robią: dosypują ci coś do drinków, potem budzisz się, nic nie pamiętasz, wchodzisz na konto bankowe, a tam info, że kupiłeś 10 szampanów, każdy za 20 000 pln.

Będę kiedyś przechodził w bojowym natroju, to im yebnę cegłą w szybę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
gautan
nigdy nie zrozumiem,jak moze ktokolwiek ogladac to gow.no.

tance z gwiazdami,celebrity splash'e,mam talenty - co kto lubi,nie moja bajka,ale rozumiem,ze kogos to moze bawic. ale ten cyrk...

no i jw.,widac,ze pewnie nie tylko widzowie maja IQ marchewki,ale ludzie wokol podobnie,bo gosc lezy bez ruchu x czasu,a nikomu nie przyjdzie do glowy,ze w sumie to moze moglo mu sie cos stac. a ten pajac,ktory go tam szturcha i szarpie,to juz w ogole kryminal i gosc ewidentnie bez piatej klepki.

brak slow.


A jak ktoś przeżywa to, kto ma najwięcej Mocy w Gwiezdnych Wojnach? Który z pokemonów był najsilniejszy czy kto by wygrał: Superman czy Goku? To to samo, tylko że na żywo w formie teatru. Ludzie na tej samej zasadzie zastanawiają się kto jest "lepszy" i mają swoich ulubieńców.
A że było dużo sytuacji w wwe/innej organizacji gdzie ktoś długo niby udawał że nie żyje, to może stąd te reakcje widowni

Podobno w tym klubie Cocomo niezłe motywy robią: dosypują ci coś do drinków, potem budzisz się, nic nie pamiętasz, wchodzisz na konto bankowe, a tam info, że kupiłeś 10 szampanów, każdy za 20 000 pln.


No nawet nie podobno, bo (była) dziewczyna osoby którą znam tam pracuje i mówiła że robią takie numery. Świadomie czy nie świadomie, w cocomo tylko i wyłącznie traci się kasę...



Zmieniony przez - Puar w dniu 2015-03-22 18:59:18

Zmieniony przez - Puar w dniu 2015-03-22 19:00:05

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
grind


Jakby to było kilka lat temu to bym się jarał tą walką

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Przynajniej Shogun zyska wygrana

W sensie do rekordu po porazce

Zmieniony przez - grind w dniu 3/22/2015 9:00:15 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jakbym miał stawiać kase to pewnie na Shoguna mimo wszystko, ale obaj już raczej jak Josh Koscheck

widzieliście przerwanie z walki Silva-Dober ?????? o ja p******e, gość co zrobił za to powinien kare finansową zapłacić i powinni mu odebrać uprawnienia do sędziowania do końca życia. Ja p******e co za burak. Gość chyba boks do tej pory sędziował i to jego debiut w sędziowaniu MMA, bo jak można było coś takiego zrobić!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
ten sędzie ba bjj black belt z tego co czytałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
lol toz on mu nawet reki na szyi nie trzymał jak ten sędzia przerwał...



Grind tu jest napisane Drug Freak niby? TA nałożył by sobie na pewno koszulkę dziwak na koksie... czy cos w tym stylu nie wiem jak to przetlumaczhyc

Zmieniony przez - xper w dniu 2015-03-22 22:55:41

Zmieniony przez - xper w dniu 2015-03-22 23:05:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Co do tego wrestlera, to szkoda faceta i faktycznie bardzo źle wyglądało jak go tamten gość szturcha żeby przestał "udawać". Oni chyba są tam do tego przyzwyczajeni, że wszystko jest udawane i wpadli w rutynę nie podejrzewając nieszczęśliwych wypadków. W sumie też ciężki się im dziwić, bo jak odróżńić na pierwszy rzut oka, czy gość udaje, czy faktycznie coś mu się stało?

Co do sędziowania walki Silva vs Dober, to brak komentarza :[ Sędzia powinien zostać ukarany za to i albo przejść szkolenie albo dać sobie spokój z sędziowaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Sytuacja z walki Silva vs. Dober kuriozalna, jak taki sędzia może być w oktagonie podczas walk najlepszej organizacji MMA na świecie?

Toż na naszej rodzimej ALMMA-ie miałem raz taką sytuację, że przeciwnik darł mi gilotynę z połówki ponad minutę a sędzia ani myślał przerwać walkę bez klepania czy też mojego spłynięcia. Czyli u nas na krajowych zawodach się da a tam nie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 184 - Rousey vs Zingano

Następny temat

Co przed treningiem?

WHEY premium