SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My tu gadu gadu, a po spamie ani śladu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192852

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Karciarz
TroubleX
mniejsza o to kto wygra, wazne ze mozna na tym dobry hajs u bukmacherow zrobic


To podaj co ma ciekawe kursy, bo aż sam jestem ciekaw. Na poczatku warto było zagrać, że dojdzie do drugiej tury, jak buki jeszcze spały.

Up, można.

druga tura u mnie grubo pograna i h2h u ziemniakow do tego dwa pewniaki z boksu po niskich kursach ktore traktuje jako lokate ako, 1,50~
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Oglądałem Fast&Furious 7 i muszę powiedzieć, że Ronda słabo się nadaje do takich produkcji. O ile te jej miny w całej otoczce swoich walk, na konferencjach, face to face i w oktagonie jeszcze można przełknąć i przemilczeć to w filmie się raczej nie nadają No i wygląda mega grubo No chyba, że ona tak zawsze wygląda to sorry, ale się nie interesuje, nie śledzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
TroubleX
Karciarz
TroubleX
mniejsza o to kto wygra, wazne ze mozna na tym dobry hajs u bukmacherow zrobic


To podaj co ma ciekawe kursy, bo aż sam jestem ciekaw. Na poczatku warto było zagrać, że dojdzie do drugiej tury, jak buki jeszcze spały.

Up, można.

druga tura u mnie grubo pograna i h2h u ziemniakow do tego dwa pewniaki z boksu po niskich kursach ktore traktuje jako lokate ako, 1,50~


Podaj szczegóły, bo póki co to nic nie wiemy. Czy to jakaś tajemnica?

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Karciarz
TroubleX
Karciarz
TroubleX
mniejsza o to kto wygra, wazne ze mozna na tym dobry hajs u bukmacherow zrobic


To podaj co ma ciekawe kursy, bo aż sam jestem ciekaw. Na poczatku warto było zagrać, że dojdzie do drugiej tury, jak buki jeszcze spały.

Up, można.

druga tura u mnie grubo pograna i h2h u ziemniakow do tego dwa pewniaki z boksu po niskich kursach ktore traktuje jako lokate ako, 1,50~


Podaj szczegóły, bo póki co to nic nie wiemy. Czy to jakaś tajemnica?

żadna tajemnica boks,mma i wybory
Klitschko
Sterling ( walka dzisiaj)
i juz nie pamietam ale chyba Ogórek przed Jarubasem, sprawdze pozniej bo teraz nie mam jak i ako wychodzilo w granicach 1,50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
@OBELX
"Ja ide głosować na Dudę bo był w gabinecie Kaczyńskiego Lecha, którego jako człowieka niezmiernie cenię. Czuję w kościach kontynuację tej polityki. "

Tego samego co podpisal Traktat Lizbonski (nie czytajac go wcale)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ale żeście się rozpisali o polityce. ja powiem w skrócie - nie zgadzam się z niektórymi poglądami Korwina + czasami coś palnie, ale ogólnie ma pojęcie o gospodarce i na pewno mu zależy na tym żeby w Polsce było lepiej. Czego nie można powiedzieć o większości reszty kandydatów.





A co do alkohol vs marycha - wóda górą :P

Zmieniony przez - Puar w dniu 2015-04-19 03:27:01

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
SRAM na obie kaczki. Zj**y

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
.

Zmieniony przez - vit82 w dniu 2015-04-19 03:34:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A taka ciekawostka - parę dni temu władze ukrainy uhonorowały działania członków UPA którzy byli zamieszani w mord Polaków (rzeź wołyńska). A w mediach trąbią że trzeba pomagać Ukraińcom... teraz chyba już dobitnie widać że właśnie nie. powinno się ogłosić neutralność

Zmieniony przez - Puar w dniu 2015-04-19 03:35:52

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
Nic nie trzeba bylo ani nie trzeba oglaszac. Trzeba to gebe trzymac na klodke jak jest okazja, jak to powiedzial Chirac swego czasu i tyle :). A juz zwlaszcza jak mozna konkretnie oberwac oberwac po jajach. Polskie elity nie dzialaja w interesie narodu polskiego. Trzeba to sobie jasno i wyraznie ustalic.

Zmieniony przez - vit82 w dniu 2015-04-19 03:44:15
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 184 - Rousey vs Zingano

Następny temat

Co przed treningiem?

WHEY premium