SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MAMED walczy a tu pudzianomania.......

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
Specjalnie czekałem do dziś i może jestem ślepy i nie zauważyłem ale.....
jest na forum klika tematów o pudzianie, (dla przypmnienia stoczył do tej pory JEDNĄ (!) walkę, którą w zasadzie można uznać za "walkę z cieniem" - ten cień też ma osobny temat na forum) ale nikt nawet nie zauważa że na KSW XIII walczyć będzie też Mamed Khalidov!!! Prawdziwa gwiazda Polskiego MMA, najlepszy w europie, jeden z najlepszych na świecie w swojej kategorii!!! Gość który niedawno nieznacznie przegrał (gdyby nie sędziowie...) walkę o pas SENGOKU - jednej z bardziej przestiżowych organizacji na świecie. No ale Mamaed nie jeździ na wrotkach w TV, nie śpiewa z gwiazdami, nie sprzedaje tanio skóry tylko - TRENUJE I WALCZY. A więc Mamed powodzenia w walce z Ryutą Sakuraim a forumowcy bić się w piersi i przepraszać po kolei za to że nikt wątku o Nim nie założył no chyba że nie zauważyłem.....

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2268
powiem tak:

tanio skóry nie sprzedam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 973
a ja powiem tak
tanio skóry nie sprzedam bo tanio skury nie sprzedam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8482
Najpierw jest walka pudziana czy Khalidova ?

Polska góra ! ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 973
pewnie pudziana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
tak naprawdę to jest smutne. Sami "znawcy" tematu a nikt nawet się nie interesuje Mamedem.... kiedyś w jakimś wywiadzie chyba Jocz powiedział że poszedł sobie na siłownie i ktoś go zapytał czy trenuje jakić sport, powiedział że MMA i w odpowiedzi usłyszał "to co pudzian?" Tak to co pudzian. A Robrt De Niro i AL Pacino są takimi aktorami jak bracia Mroczki (którzy pewnie będą na KSW).....

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Myślę że winę na taki brak zainteresowania Mamedem jest jego rywal który nie oszukujmy się w porównaniu do Mameda cieniasem. I jak tylko Khalidov będzie chciał to skończy go jak Santiago w pierwszej walce XD

A tak poważnie to czekam na tą walkę tak samo jak i na całą galę i myślę że Mamed skończy skosa jakimś okrężnym. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
Oj wątpie, że to ze względu na rywala Mameda. Tak jak napisał autor tematu, wszyscy są przyćmieni Pudzianem i jakim to On wspaniałym fighterem nie jest, a prawda jest taka, że dostanie kogoś, kto potrafi się bić i będzie koniec jego kariery w MMA.
I niestety popieram, że pudzianomania na fali...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
myślę że to raczej zasługa super marketingu mariusza na który wszyscy się łapią bo jego przeciwnik też wypasaczem nie jest - już tak to chłopaki z KSW pokombinowali żeby dalej stopniowo budwać mit pudziana.

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 973
Ja znam mameda mieszkam w olsztynie i uczęszczam do klubu mma olsztyn często go widze podaje mu ręke jest mało rozmowny zwłaszcza na treningach nie raz podglądam mistrza
wiecie że on jest bramkarzem u nas w klubie na starówce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 829 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22122
Mammedo mania też jest wkurzająca...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tanio skóry nie sprzedam

Następny temat

Kilka pytań co do k1

WHEY premium