Sylvester Stallone (73 l.) to jedna z największych gwiazd kina światowego. Sławę i popularność przyniosły mu role w filmach “Rocky” oraz “Rambo”. W ostatnim wywiadzie dla Variety, Stallone przyznał, że ​​on i Arnold Schwarzenegger nie byli przyjaciółmi. Wspomina czasy, w których poznał Arnolda podczas rozdania Złotych Globów w 1977 roku, kiedy to otrzymał nominację za najlepszego aktora i najlepszy scenariusz. To właśnie tej nocy Stallone musiał patrzeć, jak Arnold wygrywa nagrodę za najbardziej obiecującego nowego aktora za rolę w Stay Hungry. Od tego czasu panowie prawie przez dziesięć lat rywalizowali ze sobą i Stallone przyznaje, że wręcz się nienawidzili.

https://youtu.be/Ra9Y5QCKw5s

Dziś Stallone i Schwarzenegger są najlepszymi przyjaciółmi i spotykają się wiele razy w ciągu roku. W wywiadzie Stallone mówił dalej o swoich planach na przyszłość i zaprzecza temu, że wybiera się na emeryturę. Wspomniał także o nowym filmie Rambo: Ostatnia krew. Nie może doczekać się premiery, która odbędzie się już 19 września. My także czekamy na nią z wielką niecierpliwością!

Komentarze (14)
Padre76

Co i kiedy się zmieniło w ich relacji ?

0
anubis84

Teraz już nie mają o co rywalizować, to i relacje miedzy nimi się zmieniły.

3
Entreri

"Nie przapadal za Arnoldem" dobre sobie... Arnold posuwal mu zone, byl wiekszy, byl ikona meskosci - to wszystko spowodowalo ze Sly desperacko staral sie mu dorownac. Nienawidzil go jak nikogo na swiecie.

0
Bull

grubo z tą żoną, ale to fakt?

1
Entreri

Tak - Arnold posuwal Brigitte Nielsen na planie filmu Czerwona Sonja, a wtedy byla narzeczona i zona Stallona. Na planie glosno bylo o tym, ze w przerwach chodzili do przyczepy i pieprzyli sie nie zwazajac na halasy, a Arnold na cyklu podobno dmuchal ja non stop. Czytalem wypowiedzi kobiet, ktore z nim musialy pracowac, ze ponoc byl konretny i bezczelny - proponowal seks od razu, bo 'co to nie on' kazdej jaka mu sie trafila. Jednym - jak Nielsen - jak widac to pasowalo, ale wiekszosci nie, bo ocieralo sie to o prostackie, oblesne molestowanie.

1
anubis84

Aż tylko czekać jak o molestowanie go posądzą, teraz to w modzie :-D

1
lordknaga

arni pykal wszystko co mogl, wygoglujcie sobie temat o jego bekarcie i jak wygladala meksykanska pokojowka, z ktora ma te dziecko i przez ktore , posypalo sie jego malzenstwo.

1
basmann

Czytałem że Arni za kulisami to mega prostak i cham

0
anubis84

Lord, chyba na dobrym ciśnieniu musiał być by połasić się na mexican maid.

2
RPS1990

Arnold na tych zdjęciach kiedy jest z Sylvestrem tylko we dwóch wygląda na mocniej wypitego od niego.
Zwłaszcza na tym pierwszym od góry artykułu ;)

0
qubix

Moze co przypalił jak za dawnych lat ;-)

1
arek9325

Ta amerykańska przyjaźń...

0
carlitoss

Miedzy większością aktorów tamtych czasów jakieś zgrzyty były, zwłaszcza jak występowali w tych samych gatunkach filmowych.

1