SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My tu gadu gadu, a po spamie ani śladu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192855

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Strecho





twoje ziomeczki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Ostatnio strecho wrzucales foto formy, nnajbardziej pasuje ze drugi od prawej z zimowej czapie to ty. Zgadlem?

Btw siad 100kg x 28powt ~kosa taka jedna serie na max dac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 552 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17195
Zawodnik WWE Perro Aguayo zginął na ringu


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Trochę ironia, że to już kolejna ofiara śmiertelna w pro wrestlingu, a w pro mma o niczym takim nie słyszałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Swoją drogą niezła patologia, że koleś stracił przytomność, a festyn trwa w najlepsze, tylko jakiś matoł go szarpie "e wstawaj qrwa...no czemu nie wstajesz qrwa śpisz...ej śpisz qrwa?!" A typ miał w tym momencie rozyebany kręgosłup/kręgi szyjne.

Zmieniony przez - mmmateusz w dniu 2015-03-22 14:55:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nigdy nie zrozumiem,jak moze ktokolwiek ogladac to gow.no.

tance z gwiazdami,celebrity splash'e,mam talenty - co kto lubi,nie moja bajka,ale rozumiem,ze kogos to moze bawic. ale ten cyrk...

no i jw.,widac,ze pewnie nie tylko widzowie maja IQ marchewki,ale ludzie wokol podobnie,bo gosc lezy bez ruchu x czasu,a nikomu nie przyjdzie do glowy,ze w sumie to moze moglo mu sie cos stac. a ten pajac,ktory go tam szturcha i szarpie,to juz w ogole kryminal i gosc ewidentnie bez piatej klepki.

brak slow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
A może ta śmierć to część akcji żeby uwiarygodnić ten cyrk, że niby nie udają wcale
<człowiek_skurvviel>

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Co do tego filmiku wyżej, to przypomniała mi się sytuacja, gdzie kolesia wywalili z baletów, a ten postanowił wrócić i od bramkarza dostał takiego strzała, że natychmiast padł, po czym stracił przytomność. Wynieśli go jak worek ziemniaków i położyli przed klubem. Gdy karetka przyjechała, to okazało się że chłopak nie żyje.
Było głośno ostatnio o tym w TV. Pewnie jest filmik na YT.
Może ktoś z Was słyszał,.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
We wrocku? Cos takiego widzialem,wlasnie Z wrocka. Dostal bule,padl jak długi to go jak szmate posadzili na krzesle przed klubem ale co daleh to nie wieM bo sie nagranie konczy ale pisali ze umarl typek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 184 - Rousey vs Zingano

Następny temat

Co przed treningiem?

WHEY premium