SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My tu gadu gadu, a po spamie ani śladu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192909

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
mmmateusz

guatan
UJ,ktory jest uznawany za najlepsza uczelnie w kraju

Ale bzdura, przez ostatnie 20 lat tak nie było. Mówisz tak bo tam studiowałeś? Pierwszy to może być w jakichś pomniejszych kategoriach, typu prawo.


he?

no moze masz racje.

co prawda w ostatnich 16 latach w rankingu uczelni akademickich rankingu Perspektywy zajmowal kolejno:

1,2,2,1,1,1,2,2,1,1,2,2,1,1,2,1 (ex aequo z UW w tym roku).

ale jakie to ma znaczenie,prawda?

te "pomniejsze kategorie" ,gdzie jest na podium (najczesciej 1 lub 2 miejsce) to miedzy innymi:

owszem prawo,ale i - biotechnologia,fizyka, fizyka i astronomia,chemia,psychologia czy matematyka + 1 miejsce w kategorii "potencjal naukowy" i "prestiz wsrod kadry akademickiej".

i nie,nie studiuje tam,ani nigdy nie studiowalem. po prostu UJ i UW sa uznawane za najlepsze uczelnie w Polsce,chociaz wiadomo,ze sa kierunki,gdzie wiekszy prestiz maja inne uniwersytety i to tam lepiej studiowac. glownie mam tu na mysli kierunki techniczne, bo np w rankingu pracodawcow w rankingu top 10 jest 7 Politechnik + AGH,ale tego chyba tlumaczyc nie trzeba.

z cala reszta nie chce mi sie polemizowac,bo mam wrazenie - pewnie zludne - ze ostatnio na sile masz zamiar byc kontrowersyjny/ trollujesz, i tak, jak kiedys lubilem sobie przeczytac post Twojego autorstwa,tak ostatnio sa ciezkostrawne.

no ale niewazne,pozdro.


Zmieniony przez - gautan w dniu 2015-06-13 23:46:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
guatan
co prawda w ostatnich 16 latach w rankingu uczelni akademickich rankingu Perspektywy zajmowal kolejno:

1,2,2,1,1,1,2,2,1,1,2,2,1,1,2,1 (ex aequo z UW w tym roku).

ale jakie to ma znaczenie,prawda?

Nie słyszałem nigdy o czymś takim, jak perspektywy. Ja ci moge znaleźć ranking, gdzie UJ nigdy nie zajmował pierwszego miejsca.

guatan
owszem prawo,ale i - biotechnologia,fizyka, fizyka i astronomia,chemia,psychologia czy matematyka + 1 miejsce w kategorii "potencjal naukowy" i "prestiz wsrod kadry akademickiej".

biotechnologia nie (w ogóle cały Kraków nie), astronomia nie (khem Wolszczan), chemia i matematyka - nie, bo Warszawa. Potencjał naukowy -niestety Warszawa, prestiż - niestety nie istnieje na polskich szkołach :( Dziwne, że medycyny nie wymieniłeś, bo obok prawa colegium medicum to top 2 kierunki z UJ.

guatan
z cala reszta nie chce mi sie polemizowac,bo mam wrazenie - pewnie zludne - ze ostatnio na sile masz zamiar byc kontrowersyjny/ trollujesz, i tak, jak kiedys lubilem sobie przeczytac post Twojego autorstwa,tak ostatnio sa ciezkostrawne.

no ale niewazne,pozdro.


Przepraszam. Obiecuję poprawę. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ok,znajdz ogolny ranking uczelni wyzszych,w ktorym UJ nigdy nie zajmowal 1 miejsca.

i doskonale sobie poradziles z wymienieniem uczelni,ktore wioda w Polsce prym np. w matematyce, ale szybko wyjasnie,ze slowo "podium" oznacza, khem, miejsca 1-3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
kojarzycie motyw, ze lombard ma startować w adcc +99 ? kiedy to ma byc?

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
Strecho
kojarzycie motyw, ze lombard ma startować w adcc +99 ? kiedy to ma byc?




28 sierpnia



-99kg

João Assis

Felipe Pena

Dean Lister

Roberto Alencar

Cassio Francis Da Silva

Jason Bukich

Tom DeBlass

Tobias Green

Tomasz Narkun

Hector Lombard



Żyrafa go poskłada

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
To w jakiej wadze chodzi Hector na co dzień? 100kg? Przy 175cm wzrostu? Jak oni muszą tam cyklować z teściem aby utrzymać takie gabaryty przy takiej intensywności treningów...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 184 - Rousey vs Zingano

Następny temat

Co przed treningiem?

WHEY premium