SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My tu gadu gadu, a po spamie ani śladu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192921

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
nie panie Koalo,pan jest grzeczny i uprzejmy

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281



to mnie kręci

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Kto by chcial takie sympatyczne zwierzatka blokowac.

@grind: mam pytanie w sprawie diety. Trenujesz teraz stojke? Pisales, ze rano sobie przygotowujesz jedzenie. Moglbys napisac jak wygladaja twoje posilki w dni treningowe? Pytam, bo chce wlasnie teraz popracowac nad dieta, zeby wszystko mialo rece i nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
dziekuje,Wasze piekne slowa wiele dla mnie znacza.

grind a Ty eksperymentowales z IF'em,dobrze pamietam? wytrwales chociaz troche i bylyes zadowolony,czy to nie opcja dla Ciebie sie okazalo?;p

cos mi sie kojarzy,ze gadalismy o tym w spamie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
witam serdecznie, troszkie mnie nie byo, zajalem sie powtorka lektur z liceum:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Bethe Correia ?

Jeśli chodzi o poziom sportowy to Correia wg mnie nie prezentuje realnego zagrożenia dla Rousey. Tu akurat daje blisko 100% pewności, że Rousey wygra, ale i tak jakieś 95% Correia nie pokonała nikogo z top 10 choćby. Nie ma realnych argumentów wg mnie, Ronda przez poddanie w 1 rundzie to mój typ, ale nie zdziwię się jak będzie TKO/KO jakieś w wykonaniu Rondy, zdziwię się natomiast jak dojdzie do 2R a zwłaszcza do 3R.

Ciekawego w tej walce jest tylko to, że Ronda 1 raz poza USA walczy i to na wrogim terenie w sensie w Brazylii gdzie większość będzie za swoją, ale to dla niej nie nowość. No i to, że Duke i Baszler to sparingpartnerki (czyt. worki do rzucania) Rousey a Correia je pokonała.

Jednak trzeba zrozumieć decyzję UFC, bo skoro z Cyborgową się jeszcze nie dogadali to nie miał kto walczyć o ten pas a tak Ronda do rekordu nowe nazwisko dopisze, zarobi i pewnie odbierze kolejnej status niepokonanej.
Zrobić teraz na czerwiec/lipiec walkę Holly Holm z Jessicą Eye o status 1 pretendentki i będzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Correia to jak dotąd najsłabsza rywalka. I jeszcze jako walka wieczoru.

Zmieniony przez - Karciarz w dniu 2015-03-19 19:24:33

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no na papierze to fakt, ale możemy się wszyscy mylić tak jak to było ostatnio z RDA-Pettis czy kiedyś z Dillashaw-Barao. Wszyscy równo stawiali na Pettisa i Barao a obaj zostali wciągnięcie nosem.

Dochodzi do tego taki aspekt jak zużycie - ważny aspekt. Correia jest młodsza w MMA niż Ronda. Ona się rozwija co widać nawet w UFC, od jej ostatniej walki do walki z Rousey minie ok. 1 rok i będzie to najważniejsza walka w jej życiu a może nawet chwila więc może to być zupełnie inna Correia jaką widzieliśmy. Może nas zaskoczyć, ciężko powiedzieć żeby wygrała, ale jeszcze do decyzji jedyna wytrwa kto wie

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-03-19 19:28:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Shogun vs Lil Nog kolejną walką dodaną do UFC 190 więc pewnie zobaczymy też Big Nog vs TBA na tej gali hmm może Frank Mur 3. Shogun i Lil Nog obaj już zużyci jak p***a prostytutki i jeszcze fani numery biednemu Mauriciemu robią okrutne:





Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 184 - Rousey vs Zingano

Następny temat

Co przed treningiem?

WHEY premium