SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My tu gadu gadu, a po spamie ani śladu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192939

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Puar, nie będę się w tej kwestii kłócił, bo nie jestem aż takim koneserem gier. Posiadam PS4, grywam czasami w BF4 i jakoś nie zauważyłem różnicy przy celowaniu między konsolą a komputerem. No ale nie neguję tego, że w rzeczywistości ta różnica istnieje, sam po prostu jej nie odczuwam Zapewne wynika to z tego, że nie mam okazji długo siedzieć i analizować swoich poczynań w danej strzelance. Na szczęście Wiedźmin do strzelanek się nie zalicza, także 30 fps nie stanowi aż takiego problemu A Ty grywasz tylko na kompie, czy posiadasz może jakąś konsolę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Puar mówisz o pingu jeśli chodzi o opóźnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
http://tvgry.pl/?ID=4707 

no kluczem jest,ze nie jestes Sepko "koneserem gier",bo dla "niedzielnego gracza" roznicy miedzy 30 a 60 klatek/sekunde nie ma zadnej. stad przy graniu dla relaksu jej nie uswiadczysz.

zreszta filmy ogladamy w 24fps'ach i jakos nikomu to nie przeszkadza. gorzej jak chcesz byc mistrzem swiata w CS:GO np,to juz te 30 dodatkowych "obrazkow na sekunde" robi roznice. czy w ogole w strzelankach zwlaszcza.

tez mam PS4 i szczerze mowiac nigdy mnie nie interesuje w ilu klatkach smiga dana gra. aczkolwiek nowy BF (Hardline) jest wlasnie w 60 chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czepiają się Wiedźmina http://natemat.pl/142559,wiedzmin-3-oskarzony-o-seksizm-i-mizoginie-kobiety-sa-bite-mordowane Chociaż nie wiem o co? No i znowu wkradłą się też poprawność polityczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
też mam ps4 i też planuje grać w wiedżmina jak poj**any Klatki mnie nie intresuja w ogóle

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Przec***one miekkie pipy maja problemy ze wszystkim.
Jak widac I z Wiedzminem.
Niedoj**anie mozgowe

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Zawsze musi znaleźć się powód, żeby ponarzekać na konsole


Nowy trailer Wieśka widzieli? Nie? No to proszę bardzo


class="link" target="_blank">
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
czas w ogóle odkurzyć ps4, bo stoi chyba 2 miechy nie włączona

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ja tez nie gram prawie wcale. ;d

nie wiem,czy to kwestia wyrosniecia z grania,czy po prostu czegos brakuje obecnie tym grom. pewnie jedno i drugie w sumie,bo na palcach jednej reki bym wymienil tytuly,ktore sprawily,ze ciezko bylo sie oderwac od konsoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
W moim przypadku to przede wszystkim kwestia braku czasu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 184 - Rousey vs Zingano

Następny temat

Co przed treningiem?

WHEY premium