SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po prostu Taekwon-do

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12805
Cze
Czy są tu jakieś spox osoby, które fascynuje(tak jak mnie) ten sport?Chce pogadać, bo dużo się tu mówi o przewadze zapasów nad tym, tego nad tym....nie uwzględnia się własnie tkd...a jest dużo powodów, dla których tkd jest COOL

POZDR

skawin

skawin

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W pelni zgadzam sie ze skawinem.......:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe czy będzie takie cool jak będziesz sie chciał nim obronić.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12805
bruce, tylko jedno pytanie:" ćwiczyłeś tkd"?...bo jak nie to skąd możesz wiedzieć, jaką ma skuteczność. Oczywiście każdy, co ćwiczy co innego i dojdzie w tym do perfekcji może uważać że to właśnie ta sztuka jest najlepsza. Mi jedynie chodzi o niepomijanie zalet tkd....i tyl

pozdr

skawin

skawin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczyłem tkd 3 lata.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Z TKD najbardziej mi się podobały wysokie kopnięcia, ubranka i sposób w jaki padali w trakcie walki ze mną i z moimi kumplami za dawnych lat
Część technik po zaimplikowniu ich w bardziej twarzowy sposób nadaje sie do wykorzystania - powiedzmy szczerze wcale nie są inne niż w innych systemach.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Kyokushin - Matsushima Group
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale czym tez rozni sie TKD od kick-boxingu tak zachwalanego na tym forum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Właśnie między innymi pracą rąk.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Kyokushin - Matsushima Group
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5573
tkd is cool , w pełni się zgadzam ze Skawinem

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2300
hmm, moje trzy grosze w kwestii tkd. Owszem, fajne, zakladajac, ze ma sie dobrego trenera, to spox. Przy wprawie mozna ladne wygibasy z nogami robic (dobre rozciagniecie to podstawa), wprawdzie przydatnosc w formie niezmienionej troche szwankuje (szczegolnie bliski dystans), braki w uderzeniach rekami, kolanami i lokciami oraz na strefe od pasa w dol (bodajze nopunde). No owszem na sucho rozne wersje chilugi moga byc, ale normalenie w sparingach rzadko stosowane. Poza tym preferowany dystans sredni (zauwazylem to na oyamie, jak przyszlo co do czego, to kolesi trzymalem z daleka, jak cos to dollyo na twarz, ale z bliska wystarczyl jeden low kick, bym przez 3 dni nie mogl normalnie chodzic). Kickboxing ma tego plusa, ze wykorzystuje wiecej form uderzen rekami na twarz. Nie ma sie co spierac, co lepsze, trenuje sie to co lubi (niewazne co, wazne jak)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2300
no tak jeszcze jedna poprawka, popieprzylem strefy. Dolna to najude, nopunde to gorna. Wypadek przy pracy. no to alles. Pozdro dla wszystkich.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki styl wybrać?

Następny temat

jet kune do

WHEY premium