SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thiago Santos oczekuje, że po powrocie do Oktagonu dostanie rewanż z Jonem Jonesem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2564 Napisanych postów 14887 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 294099

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC

Thiago Santos oczekuje, że po powrocie do Oktagonu dostanie rewanż z Jonem Jonesem

Niedawny pretendent do tytułu wagi półciężkiej UFC Thiago Santos, domaga się pojedynku rewanżowego z mistrzem Jonem Jonesem po przegranej na UFC 239.

Jones obronił tytuł mistrza przez niejednogłośną decyzję stosunkiem punktów 48-47, 47-48 i 48-47. Wielu fanów MMA uważa, że Jones przegrał tę walkę i że Santos zasłużył na rewanż, po tym jak sprawił niemałe problemy mistrzowi, pomimo poważnych urazów kolana.

W ostatnim wywiadzie dla ESPN, Santos powiedział, że chce rewanżu.

Thiago Santos
"Myślę, że wygrałem rundy 1, 2 i 5. Musi być rewanż. Jak tylko będę w stu procentach zdrowy, musimy tam wrócić, aby wyłonić prawdziwego zwycięzcę”.

Thiago Santos mocno pokiereszował swoje kolana w walce, ale niedawno przeszedł operację i jest na dobrej drodze do powrotu do zdrowia i pełnej sprawności. Obecnie Brazylijczyk przebywa w Las Vegas, lecząc się po operacjach na obydwa kolana. Santos powiedział, że czuje się dobrze, ale prawdopodobnie będzie potrzebował co najmniej sześciu do ośmiu miesięcy rekonwalescencji.

Marreta powiedział, że ostatnio oglądał walkę z Jonesem i uważa, że wygrał ją 48-47x3.

Thiago Santos
"Tak, widziałem to jeden raz w zeszłym tygodniu. Trudno mi na to patrzeć. Dlatego obejrzenie tej walki zajęło mi tak dużo czasu. Gdybym był sędzią, oddałbym tę walkę Thiago Santosowi. Myślę, że wygrałem rundy 1, 2 i 5. Sądzę, że fakt, że Jones był mistrzem, zważył na decyzji sędziów. Myślę, że zawodnik musi zrobić więcej, aby odebrać pas mistrzowi".

Santos powiedział, że nie jest pewien, czy UFC przyzna mu rewanż, zwłaszcza biorąc pod uwagę komentarze prezydenta UFC Dana White po walce. Jednak w międzyczasie będzie kontynuował odbudowę formy po kontuzjach kolan doznanych w walce z Jonesem i zapowiada, że wróci jeszcze lepszy niż był w 2019 roku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 4735 Napisanych postów 43307 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346668
W sumie to na rewanż zasłużył. Pytanie jak potoczy się sytuacja LHW,bo może będzie 'lepszy' pojedynek

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dana White ucina wszelkie spekulacje na temat walki o pas. Colby Covington zawalczy z Kamaru Usmanem

Zestaw 1