SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My tu gadu gadu, a po spamie ani śladu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193031

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Dremor, jedno zdanie - JKM chce w lato po trawie na nartach jeździć, fajnie, tylko ch**a z tego będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Homster
Yoshi87
Czy to oficjalny twitter Mirosława Oknińskiego, czy ktoś trolluje? https://twitter.com/MiroslawGracie


jednak troll

to jest oficjalne:

https://twitter.com/MirekOkninski


Homster właśnie też widziałem, że Mirek dodał info. Odpowiedź z konta trolla szybko nadeszła

"Nie dajcie sie nabrać na propagande ksw @MirekOkninski to nie jest prawdziwe konto"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie wiem czy mi się chcę zaczynać dyskusję z Obelxem. Chyba sobie odpuszczę

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2015-04-18 14:24:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Mi też się nie chce dyskutować na ten temat, tak tylko dodałem od siebie, w ramach luźnej dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Masłomaślane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Dobra, już widzę największą kość niezgody. Korwin powiedział: "... jak NIEDAWNO górnicy, którzy zażądali po 50 tys. zł...". Dla mnie słowo "niedawno", oznacza np. kilka miesięcy/lat temu, a nie prawie 16 lat Dlatego wywnioskowałem, że Korwin miał na myśli ostatnie wydarzenia na Śląsku. Jeżeli chodzi o te akcje z 1999 to nie będę się wypowiadał, bo byłem wtedy małym dzieciakiem, którego bardziej interesowały zabawy z kolegami na dworze, niż strajki górnicze. Mam stały kontakt z górnikami, którzy podobnie jak ja odebrali słowa Janusza. Dodatkowo mylące były te tłumaczenia związane ze związkami, ale niech będzie, nie będę już więcej poruszał tego wątku


Żeby było jasne - ja też nie ufam całkowicie Kukizowi. Jednakże on, w porównaniu z Korwinem, mówi przede wszystkim o jednomandatowych okręgach wyborczych, a nie o wielu zmianach, które w dużym stopniu zmieniły by nasz kraj. Zgodzę się z tym, że idea JOWów pozostawia wiele do życzenia, ale pomimo wymienionych przez Ciebie wad mogła by trochę zmienić stan rzeczy w sejmie.
Pytasz co jest złego w ułaskawianiu osób posiadających trawkę. Dla mnie zalegalizowanie trawki to jedno, natomiast ułaskawienie wcześniej skazanych osób to zupełnie inna sprawa. Osobiście uważam, że jeżeli ktoś świadomie łamie prawo, to musi liczyć się z tym, że może zostać ukarany. Nie może być tak, że każdy nowy prezydent będę sobie ułaskawiał jakąś grupę społeczną, bo ludzie będą się czuli bezkarnie. Trochę przypomina to sytuację związaną z osobami skazanymi na karę śmierci, którzy uniknęli egzekucji tylko z powodu zmian w konstytucji. Po latach zaczynają wychodzić z więzienia, co wprawia w zakłopotanie większość obywateli. Wiem, że zaraz przytoczysz mi kwestie opłacania takich więźniów z naszych podatków, dlatego też może pomińmy ten temat, bo trzeba by było podyskutować o zmianach w więziennictwie itp.

A czy osoby z filmiku Stevena zdają sobie sprawę z tego, że p******ą głupoty? Na pewno nie. Są święcie przekonane o swoich "poglądach". No ale dość już zbędnego gdybania Ja też pewnie nie raz opowiadam herezje, dlatego jestem otwarty na krytykę. Niestety nie każdy może liczyć na to, że ktoś w normalny, kulturalny sposób zwróci uwagę na luki w jego toku rozumowania itd.

No i dlaczego w swoich wywiadach Korwin nie może mówić właśnie o takich konkretach, jak posiadanie broni, zapewnienie każdemu pracy, usunięcie zasiłku dla bezrobotnych? Jego propozycje zmian są na prawdę bardzo ciekawe, ale niestety tak jak napisałeś wszystko zależy od jego dyspozycji

Polityka może nie działa na prymitywnych zasadach emocjonalnych, ale w dużej mierze opiera się na rachunku zysków i strat. Chodzi mi o to, że już na dzień dzisiejszy wielu liczących się polskich polityków oficjalnie stwierdziło, że nie są zainteresowani jakąkolwiek koalicją z KORWiN, ponieważ uważają, że Janusz to d****/idiota/oszołom, który nie powinien być traktowany poważnie. W momencie, gdy Korwin faktycznie coś osiągnie, reszta partii chcąc nie chcąc będzie musiała się z nim liczyć. Przedstawione zostaną propozycje koalicji. Jednakże wydaje mi się, że część polityków będzie bała się reakcji elektoratu spowodowanej tym, że najpierw definitywnie skreślali jakąkolwiek współpracę z partią Korwina, a po jakimś czasie chcą z nim koalicji, co może skutkować mniejszym lub większym spadkiem poparcia.


I żeby nie było - bardzo doceniam naszą dyskusję. Sorry, że niektóre pytania były trochę nie jasne, sypie głowę popiołem, ale wczoraj pisałem to na szybko i stosunkowo późno, dlatego też czasami niektóre kwestie mogły się wydawać niejasne Jesteś jedną z nielicznych osób, z którym w ostatnim czasiei miałem okazję trochę podyskutować, a która racjonalnie patrzyłaby na całą sprawę związaną z kandydaturą Janusza. No i już nie poruszajmy tego tematu do czasu wyborów. Bo faktycznie sporo przy tym pisania, a summa summarum o polityce znacznie lepiej się rozmawia, aniżeli pisze na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byle nie Komorowski. Głosuję na Korwina ewentualnie Kukiza. Fajne video

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Wygra ktoś z dwójki Komor/Duda. Z dwojga złego wolę Dudę.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mniejsza o to kto wygra, wazne ze mozna na tym dobry hajs u bukmacherow zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Serio można obstawiać wyniki wyborów prezydenckich? Kiedyś o tym czytałem, ale myślałem, że to zwykła ściema

Zmieniony przez - Sepko w dniu 2015-04-18 19:25:37
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 184 - Rousey vs Zingano

Następny temat

Co przed treningiem?

WHEY premium