SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My tu gadu gadu, a po spamie ani śladu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192875

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Rewolucja Pany :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam tylko nadzieję, że ludzie nie dadzą się teraz nabrać na tą NowoczesnąPL, bo sporo dawnego elektoratu PO może tam pójść. Zwłaszcza, że na starcie media mówiły, że ma 10% poparcia, chociaż nikt w społeczeństwie nie znał tej partii, więc raczej media mają w kieszeni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205



Powiem szczerze, że dawno nie bylem tak ciekawy wyborów jak tych nadchodzących

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ostatnich miesiącach na scenie politycznej dzieje się w sumie więcej niż w przeciągu 8 lat. Chociaż zobaczymy do wyborów jeszcze sporo czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
no dzieje sie dzieje, tylko czy cos sie z tego urodzi... oby

a co do tego NowoczesnegoPO to smiech na sali .... media odrazu przystąpiły do promocji tego śmiesznego tworu i z dvpy na stacie niby 10%

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Znalazłem mądry komentarz na... demotywatorach:

"Zrobimy im na jesieni jesień średniowiecza ale przy urnach wyborczych. Donek i reszta specjalistów bardzo liczą na bunt i czekają tylko na możliwość pacyfikacji bratnią POmocą z niemiec (ustawa 1066) [poczytajcie o niej swoją drogą - ja] albo platfusy wprowadzą stan wojenny i nowy prezydent będzie mógł sobie POpatrzeć przez okno. Kto Ci płaci za rozniecanie buntu? Wiesz kto rządzi na Ukrainie po Majdanie? Ta sama sitwa tyle, że Banderowska kultywująca tradycję UPA - morderców Polaków..."

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Puar, a co jesli zmienia sie partie rzadzace i nie bedzie ani stanu wojennego, ani wkroczenia wojsk Niemiec, a w Polsce bedzie tak jak wczesniej, NIC sie nie zmieni? Poza kosmetycznymi zmianami typu czy w 2 klasnie liceum beda 2 godziny religii tygodniowo czy 1? Wtedy poczekasz az przyjdzie nowa moda. Zamiast sie ksztalcic na demotywatorach/tvnie/jutubie, zrob sobie normalne kursy z historii, ekonomii, ktorych jest masa na obecnych Internetowych uniwersytatech jak khan academy czy coursera.

Dr Enekdikla
Mam krewnych i znajomych w środowisku akademickim

O kurde szacun!! Wbijam okejke i od teraz zwracam sie do ciebie per dr Ekendikal. Wybacz literowki, ale ja matury nie mam. Taki ze mnie prosty czlowiek.

dr Enekdikal
Niestety takie zwarzywione lewaczki to nie wyjątek na humanistycznych g****kierunkach:
http://wyborcza.pl/magazyn/1,144511,17841525,Kapitalizm_przegra_z_komunizmem__Wyobrazcie_to_sobie.html?

"Jan Sowa - ur. w 1976 r., socjolog i kulturoznawca. Adiunkt w Instytucie Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wydał m.in. książki "Ciesz się, późny wnuku! Kolonializm, globalizacja i demokracja radykalna" (2008) i "Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania z nowoczesną formą" (2011)."

Nie mam kompetencji, zeby to skomentowac. Przepraszam.

dr Enekdikal
Duda, facet z doktoratem, z rodziny intelektualistów akademickich, znający kilka języków - ale to idiota, bo głosi niewygodne tezy.

A tymczasem polskie kierunki humanistyczne kształcą tłuków i lewaków. Ich poziom sięga dna. Socjologię, politologię czy kulturoznawstwo nie bez powodu nazywa się g****kierunkami, a humanistami się gardzi.

Nie wiem czy to trolling czy nie, ale jesli nie, to to bardzo smutne, bo wychodzisz jak ten bohater filmu Fanatyk, bo ze wszystkich tutaj wypowiadajacych sie, jestes najwiekszym wlasnie lemingiem, ktory idealnie obrazuje dlaczego mamy takie a nie inne kampanie wyborcze i dlaczego biedny Korwin nigdy nie moze nabic tych 5 czy ilu procent.

Duda wladuje kilka baniek na bzdurne granty, a potem za 4 lata czy kiedy beda nowe wybory, jakis profesor w TVNie bedzie wychwalal, jak to Duda ocalil Polska nauke. A jak profesor, to na pewno ma racje! A jak amerykanski profesor, to kuuuuurwa, nie ma h**a we wsi.

Nie wiem ile ma pan lat, doktorze Ekendikal, ale problem z kierunkami humanistycznymi jest taki, ze generuja mase ludzi niedopasowanych do obecnego rynku. Ostatnie co chcemy robic, nawet w ramach socjalizmu, to ladowac pieniadze w obecnej sytuacji w te dziedziny "nauki".
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetna wiadomość OFICJALNIE: Jessica Aguilar w pierwszej walce dla organizacji UFC podejmie Claudię Gadelhę, a zwyciężczyni z pewnością zostanie kolejną pretendentką do pasa będącego w posiadaniu Joanny Jędrzejczyk.

Walka odbędzie się na gali UFC 190: Rousey vs Correia, która będzie miała miejsce 1 sierpnia w Rio de Janeiro.

Kto jest Waszą faworytką? /MK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Tyle, że ja jestem anarchokapitalistą i zwolennikiem całkowitego sprywatyzowania szkolnictwa xD
Ale w obrębie istniejącego systemu, gdy brak woli politycznej i możliwości prywatyzacji, reforma humanistyki i tak wydaje się konieczna, bo humanistyczne kierunki są wręcz zaczadzone przez marksistów kulturowych i PRLylowskich docencików.

PS. Korwin nie może wyjść ponad 5% przez własną głupotę.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 184 - Rousey vs Zingano

Następny temat

Co przed treningiem?

WHEY premium