SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa vs czołg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 208626

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Paatik
Fanss - bo Ci chudsi z zasady


eee, chwileczke wypraszam sobie, ja tez jestem chudy, inaczej, ale jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Jawor50
Czołgu to u Ciebie już wieczór


skoro każde 5g węgli może mieć znaczenie to zacząłem planować z góry miskę na cały dzień




_Szajba_
Czołgu, po kilku dniach, zwykle trzy lub cztery, możesz spodziewać się zawrotów głowy w takich sytuacjach jak choćby wstawanie czy nawet szybki obrót głową w bok. Na pewno sam zauważysz wahania nastroju, a jeśli nie to na pewno rodzina zwróci na to uwagę.
Nie spodziewaj się niczego w pierwszym czy drugim dniu, tym bardziej że Twój organizm w jakimś tam stopniu korzysta z tłuszczy i nie jest to dla niego niczym nowym. Stany takie jak keto pierwszego dnia wiążą się najczęściej z brakiem silnej woli, łakomstwem i zbyt dużą podażą tłuszczu jednorazowo na co niektóre osoby nie są przygotowane i co może skutkować wymiotami czy luźnym stolcem
Na początek obciąłbym białko do jakichś minimalnych wartości, przez kilka dni może mięśni nie stracisz a na pewno szybciej i łatwiej wejdziesz w keto.
Podobno olej kokosowy również bardzo ułatwia ten proces.


Ja już na węglach ~60g ciągnąłem od soboty więc już odczuwam to o czym piszesz, czyli osłabienie, rozdrażnienie i problemy z koncentracją. Tylko nie mialem problemów z nadmiernym apetytem. Bardziej jem po to, że mam nadzieję, że to pomoże na powyższe objawy a nie dlatego, że chce mi się jeść.
Jakie to wg Ciebie minimalne wartości białka? Kabo, co Ty na ten pomysł ze ścięciem białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
fanss
O cholera, niedoczytaem. To wy juz od pierwszego dnia macie jakies akcje? Serioo?


Jak nie zjem na śniadanie węgli to już po południu czuje się tak, jakbym od rana zupełnie nic nie jadła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Czołgu - obcięcie białka na pewno ułatwi jakby nie szło, wczoraj już się nad tym zastanawiałem czy nie jest za dużo, ale jak policzyłem to wychodzi 1,5g więc powinno być ok, natomiast jakbyś na razie zamiast 250 kurczaka dał 150 karkówki to tez by było dobrze jak nie lepiej
oprócz przejściowo kiepskiego samopoczucia poczujesz w toalecie na bank, mocz oprócz barwienia pasków ma specyficzną woń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Ok. Wezmę to pod uwagę przy kolejnych zakupach.

Paski już kupione. Jutro rano sprawdzę ale myślę, że jeszcze nie a co do zapachów to tylko mocz będzie capił czy pot, oddech i ciało też?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
może zmienić się zapach z ust oraz potu, ale nie musi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Paski mówią, że keto nie widać nawet na horyzoncie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no to obetnij białko na 150 i węgle na 30 lub mniej
możesz spróbować tez z kokosem jak Szajba radził ,
im szybciej będziesz to miał za sobą tym wcześniej większe pole manewru

chociaż to dopiero 4 dzień więc nie ma paniki


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2019-10-24 08:26:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Plan na dzisiaj, do oceny:



Idę po bandzie



Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2019-10-24 14:15:56
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening w późnym wieku ;-))

Następny temat

Naderwany mięsień rotatora-proszę o pomoc w dobraniu ćwiczeń

WHEY premium