SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa vs czołg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 208801

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja sumo nawet nie umiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2209 Napisanych postów 6186 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311237
KEBUL74
brawo BRAWO
mam tylko takie pytanko , czy tylko ja wale klasyka ?
ps przy sumo za bardzo kurcze paluszki


To tak sie to nazywa teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Po wczorajszych ciągach nie było dzisiaj szans na marsz. Ale siedzieć można więc posiedziałem godzinę na rowerze. Trzeci dzień diety za mną, przede mną 6 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Post?
Czołgu, temat ci sprzedam.
Przyda ci się jak czasem yebią cię uda. U mnie jak czasem dają to już od samej sztangi czuć.
Podejrzałem w necie i zastosowałem przed ostatnim treningiem. I Qrwa działa!
Po prawdzie miał jakąś chińską blaszkę, ale ja hakiem z raka działałem. Zwykła łyżka też będzie.
Skrobiesz udziska w stronę serca, przy odpowiednim nacisku, słychać charakterystyczny dźwięk, jakby tarki. Boli w niektórych miejscach jak pierun i naskórek trochę się psuje, ale efekt niemalże natychmiastowy. Polecam.


Zmieniony przez - fanss w dniu 09/03/2019 13:36:27
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
chyba oglądamy o samo w necie
gua sha
i skrobać trzeba napięte uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
fanss
Post?

dwa w jednym, post i mała redukcja wagi. No i jeszcze test czy jestem w stanie 6 weekendów bez piwa wytrzymać czy już trzeba do AA uderzać

fanss
Czołgu, temat ci sprzedam.
Przyda ci się jak czasem yebią cię uda. U mnie jak czasem dają to już od samej sztangi czuć.
Podejrzałem w necie i zastosowałem przed ostatnim treningiem. I Qrwa działa!
Po prawdzie miał jakąś chińską blaszkę, ale ja hakiem z raka działałem. Zwykła łyżka też będzie.
Skrobiesz udziska w stronę serca, przy odpowiednim nacisku, słychać charakterystyczny dźwięk, jakby tarki. Boli w niektórych miejscach jak pierun i naskórek trochę się psuje, ale efekt niemalże natychmiastowy. Polecam.


Będę pamiętał. Może się przyda, jak w końcu wejdziemy w porządny trening siadów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
uderzaj do AA , post i bieg to wystarczajace katusze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
ruski czołg
fanss
Post?

dwa w jednym, post i mała redukcja wagi. No i jeszcze test czy jestem w stanie 6 weekendów bez piwa wytrzymać czy już trzeba do AA uderzać

fanss
Czołgu, temat ci sprzedam.
Przyda ci się jak czasem yebią cię uda. U mnie jak czasem dają to już od samej sztangi czuć.
Podejrzałem w necie i zastosowałem przed ostatnim treningiem. I Qrwa działa!
Po prawdzie miał jakąś chińską blaszkę, ale ja hakiem z raka działałem. Zwykła łyżka też będzie.
Skrobiesz udziska w stronę serca, przy odpowiednim nacisku, słychać charakterystyczny dźwięk, jakby tarki. Boli w niektórych miejscach jak pierun i naskórek trochę się psuje, ale efekt niemalże natychmiastowy. Polecam.


Będę pamiętał. Może się przyda, jak w końcu wejdziemy w porządny trening siadów


Obiecał już koniec tych zabaw
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Tydzień 4, dzień 5


Siady 10x70, 8x90, 5x120, 6x6x185
W porównaniu do 6x6 w MC to luzik. Ale ostatnie repsy czułem i dobrze że siódmych nie trzeba było robić

WL 10x20, 10x60, 8x80, 5x100, 6x2x112,5
Serie robocze z zatrzymaniem.

Trzymanie sztangi leżąć 2x10sekx150kg
Zatrzęsły się rączki przy drugim podejściu

WLW w gumami
Moje pierwsze wyciskanie z gumami więc mała kombinacja alpejska


WL z wolnym opuszczaniem (12sek) 3x1x90kg
Udało się wrócić sztangą do góry




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Poszukuję jakiegoś zestawu filmików z treningami mobilizacyjnym i rozciągającymi. Najbardziej by mi pasowało, żeby być zestaw np 7 filmików, z krótkim treningiem na każdy dzień tygodnia, tak żeby przerobić całe ciało. Ktoś coś?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening w późnym wieku ;-))

Następny temat

Naderwany mięsień rotatora-proszę o pomoc w dobraniu ćwiczeń

WHEY premium