SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa vs czołg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 208366

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ruski czołg
fanss
To był jedyny minus jak wycinałem 30kg na tłuszczach, szwagra przez pół roku nie widziałem


Czyli jednak Kabo miał rację, a na chooj mi to keto ?

alkohol akurat pogłębia keto, więc ja nie kapuję o co Wam chodzi
jak nie zrobisz to się nie przekonasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Kabo, miałeś kiedyś przyjemność brać udział w porządnym posiedzeniu? Znasz termin gastrofazy albo dziury w brzuchu na kacu? No, gorzałka sama w sobie jest złotem, ale jest też źródłem kłopotów (w tym żywieniowych)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fanss
Kabo, miałeś kiedyś przyjemność brać udział w porządnym posiedzeniu? Znasz termin gastrofazy albo dziury w brzuchu na kacu? No, gorzałka sama w sobie jest złotem, ale jest też źródłem kłopotów (w tym żywieniowych)

gastrofaza na kacu? to Ty chyba naprawdę masz odwrotnie niż większość
jeżeli już mam gastrofazę to podczas picia, ale raczej nie następnego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Gastro w trakcie, dziura w brzuchu zawsze po kackupie
A niemożność jedzenia to raczej kacokwik, ale takie Zjawisko u mnie nigdy nie zachodzi.


Zmieniony przez - fanss w dniu 2019-10-06 22:54:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Ja mam tak samo jak Fans. zasiadamy z flaszka i cola zero na popite. Po 3 kolejkach są zamówione hamburgery i jakaś pizza na spółkę. Razem z drugą flaszka magicznie zjawiają się jakieś orzeszki i chrupki. Po trzeciej to już załącza się tryb odkurzacza i nazajutrz dzieci płaczą bo znów im znikła Kinder czekolada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
na knurzenie po szafkach i lodówce to już nie poradzę
tatara sobie zjedzcie, śledzia, łososia, jajka i będzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
kabo9

tatara sobie zjedzcie, śledzia, łososia, jajka i będzie git



Nie no, na początku to takie delicje stoją, ale pan Bóg zarówno mnie jak i szwagra pokonał bardzo nieekonomiczną głową, więc posiedzenie dobrą chwilę trwa Do tego kara za grzechy czyli w sprzedaży brak połówek tylko krówki i masz przepis na dietetyczną rozpierduche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Kto mi powie z czego wynika to, że mam tak krzywo sztangę u góry?






Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2019-10-08 21:05:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
Po wyprostowaniu łokci zarzuca Cię w lewą stronę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345936
Lewa strona światło jaśniejsze co potęguje różnice ,zapewne lewa strona słabsza od prawej i prawa dominuje
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening w późnym wieku ;-))

Następny temat

Naderwany mięsień rotatora-proszę o pomoc w dobraniu ćwiczeń

WHEY premium