SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa vs czołg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 208691

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Paatik
A czołg pas już ma... Nie pamietam czy zegarek też? Ale mogę mu tanio odstąpić nówkę, mało śmiganą:)

Z tego co wiem to nawet Ci proponował jego pożyczenie żebyś mogła zobaczyć czego potrzebujesz ;)
A co do biegania to nie namówicie mnie. . .




Przynajmniej nie do marca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
Czołgu o pasie pamiętałam:) A zegarek najwyraźniej wyparłam - aktualna sytuacja psychologiczna jest taka, ze włos mi sie jeży na hasło "zegarek":(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Uwaza co mówisz bo Fan wróci i wszystko co powiesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
_Szajba_
ruski czołg
Niby luźny trening ale pod koniec skurcze łydek mnie łapały



Praca łydki na rowerze powinna być ograniczona do minimum. Popracuj nad techniką pedałowania



Tak się nawet domyślałem ale nad tym popracuję jak będę z Tobą w iron manie konkurowal na razie po siadach uda mocno zmęczone więc organizm pewnie automatycznie angażuje łydki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Niedziela
Dzień lenia

Poniedziałek
W końcu udało się zacząć tydzień treningowy w poniedziałek. Siady dosyć ciężkie, głównie ze względu na krótkie przerwy w granicach 70sek. Starałem się też skupić na tym, żeby podchodzić pod sztangę za każdym razem tak samo i by do odejścia nie potrzebować więcej niż 2 ruchów nogami i patrzenia w dół. W miarę to wychodziło - może coś z tego będzie

Na ławce robi się powoli ciężko. Po seriach rozgrzewkowych miało pójść 2x115 i 2x130. 115kg poszło bardzo ciężko, nie wiedziałem co się dzieje. Dowiedziałem się jak chciałem dołożyć do 130 - okazało się, że założyłem 125 zamiast 115 130kg też ciężko ale poszło.
Trzymanie bardzo cieżko - dłonie aż bolą. Wyciskanie wąskie bardzo fajnie - wg mnie idealny ciężar w ostatniej serii. Było ciężko ale bez tańców na wszystkie strony




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Cały tydzień w plecy przez natłok obowiązków. Na szczęście mam już odhaczone większość rzeczy, które musiałem zrobić przed świętami i przed nowym rokiem.

Poniedzialek
Podejście drugie do drugiego tygodnia. Jak to zwykle u mnie bywa po przerwie cały trening to była walka z bólem pleców. Jakoś przetrwałem wspomagająć się myślą, że pojutrze już będzie lepiej.

Siady ponownie robiłem z przerwami w granicach 80sek. Ponieważ ostatnio miałem wrażenie, że tętno mi skacze do 170 to dzisiaj założyłem pas. Wrażenia miałem podobne natomiast tętno w granicach 140-150. Czemu jest taka różnica w odczuciach i oddechu przy takim samym tętnie w ciężarach i np przy jeździe na rowerze?










Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2018-12-17 22:08:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Bo niedzwiedzie nie jezdza na rogaczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Ale właśnie na rowerze przy tym samym tętnie czuję się lepiej :D A tu dramat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
Może to kwestia tego, że na rowerze trzymasz tętno na danym poziomie przez dłuższy czas, a przy ćwiczeniach masz nagłe skoki tętna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
Przecież na samo "odczucie tętna" nie składa się tylko wartość rzeczywista tętna. Ciężar męczy i głowa podpowiada, ze jest ciężej niz wydolnościowo jest...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening w późnym wieku ;-))

Następny temat

Naderwany mięsień rotatora-proszę o pomoc w dobraniu ćwiczeń

WHEY premium