SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa vs czołg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 208829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Brak słów. Tak jak pisałem wcześniej, miałem mieć te 2 tygodnie luźniejsze, miałem sie wdrożyć w dietę, trening i wejść w kolejne, mocno pracowite, tygodnie z rozpędu. Teraz przez to choróbsko mam zaległości w praycy z ostatnich dni, dieta leży, trening leży, zakupy nie zrobione, dania na tydzień niepogotowane. Nie wiem zupełnie co mi się uda w najbliższym tygodniu zrobić bo natłok będzie duży. Nie ma więc sensu żebyś tracił swój czas, ja się postaram powtórzyć poprzedni tydzień i w piątek dam znać co się udało zrobic


Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2019-10-13 22:11:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2209 Napisanych postów 6186 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311247
Spokojnie, bywa. Nie folguj z dietą, a trening nadrobisz. To bardzo długa droga jest, i kilka przystanków nic nie zmieni. Narka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
Trzymaj się Czołgu! Bywa ze nic się nie składa - za chwile z tego natłoku wyłonią się jakieś spokojniejsze chwile....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Dzięki Paatik. Coś tam szarpię ale najbliższe 2 miesiące zapowiadają się bardzo źle a później grudzień więc pewnie też będzie sajgon



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Paatik
No i zdrów:)


No prawie ucho jeszcze boli i kaszel jest ale wróciłem do żywych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346023
ruski czołg
Paatik
No i zdrów:)


No prawie ucho jeszcze boli i kaszel jest ale wróciłem do żywych :)


Czołgu ,ucho kaszel a czy to potrzebne jest do siadów i MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Zalecam wypady 15to minutowe do garażu. Serio. Wl czy siad czy cokolwiek innego bez rozgrzewki, od sztangi do maks na dzień. A dwójki czy trójki czy piątki to jak czas i chęć pozwoli. Typowy intuicyjny na podtrzymanie. Sprawdził się u mnie nie raz w czasie zap******u, ogarniesz się, to poważne plany Ajazego będziesz trachal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Dopóki ajazy się nie wkurzy to będę liczył na jego wypiski. Nawet jeśli mam poślizgi to wiem, że muszę i nadrabiam jak tylko mam czas. A jak zacznę sam sobie treningi organizować to się okaże, że nie mam czasu w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Tzn, jeszcze nie wiesz co znaczy brak czasu, tylko marudzisz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening w późnym wieku ;-))

Następny temat

Naderwany mięsień rotatora-proszę o pomoc w dobraniu ćwiczeń

WHEY premium