SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa vs czołg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 208674

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Kolejny odcinek serialu na rowerku zaliczony. Dobrze, że filmów z mojego kręcenia nie zamieszczam bo zaczyna mi się podobać

Znowu mi się udało przytrzymać idealnie miskę w tygodniu. W weekend liczenia nie będzie ale też szaleć nie będę. Może takim sposobem i przy 5-6 treningach tygodniowo uda się kilka cm z pasa zrzucić.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Zes poszalał z tymi podkładkami ;) Daj niższe i nie do połowy stopy a tylko pod same pięty. Ale moim zdaniem sporo lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Kokosik
Zes poszalał z tymi podkładkami ;) Daj niższe i nie do połowy stopy a tylko pod same pięty. Ale moim zdaniem sporo lepiej :)


Ok, dam niższe i później wstawię do oceny film. Obawiam się, że wtedy może cały efekt prysnąć przez moje ograniczenie w stawie skokowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131095
ruski czołg
Kokosik
Zes poszalał z tymi podkładkami ;) Daj niższe i nie do połowy stopy a tylko pod same pięty. Ale moim zdaniem sporo lepiej :)
Ok, dam niższe i później wstawię do oceny film. Obawiam się, że wtedy może cały efekt prysnąć przez moje ograniczenie w stawie skokowym.
Właściwie to dziw, że ustałeś przy takim podłożeniu i ustawieniu stóp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
ojan
ruski czołg
Kokosik
Zes poszalał z tymi podkładkami ;) Daj niższe i nie do połowy stopy a tylko pod same pięty. Ale moim zdaniem sporo lepiej :)
Ok, dam niższe i później wstawię do oceny film. Obawiam się, że wtedy może cały efekt prysnąć przez moje ograniczenie w stawie skokowym.
Właściwie to dziw, że ustałeś przy takim podłożeniu i ustawieniu stóp.


Zaryzykowałbym stwierdzenie, że dla mnie jest to naturalna pozycja
Grając w siatkę kilkukrotnie poważnie skręciłem prawą kostkę a to były czasy, kiedy skręcenia wsadzało się w gips. Przez to teraz mam bardzo ograniczony zakres ruchu w tej kostce i nie jestem w stanie zrobić przysiadu na całych stopach. Kiedy robię przysiad bez obciążenia to zawsze na samych palcach. Jak zaczynałem na siłowni robić przysiady to też zawsze coś podkładałem.


Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2019-01-19 19:14:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Dzisiaj sobota a więc trening środowy

Zacząłem od eksperymentów z frontami. Musiałem na głos liczyć żeby nie zapominać Ogólnie ruch mi się chyba bardziej podoba niż bez podkładek. Oczywiście jest ciężej bo wolno schodzę ale poza tym ok. Ajazy, tak w ogóle się zastanawiam, czemu akurat chcesz u mnie wzmacniać czwórki? Mi się zawsze wydawało że jeśli coś mam słabsze to własnie tył. Z tym że sęk w tym, że ja się g**** znam

Po frontach robiłem martwy ciąg. Nie mogę cały czas nad tą głową zapanować i cały czas zadzieram. Chociaż w ostatnej serii coś chyba załapalem. Chyba muszę ustawiać nie tylko góra dół ale też odciągnąć w tył - wtedy też plecy idą trochę prościej. 2x225 poszło ciężko ale tragedii nie było. 3x3x185 później w miarę fajnie.

Na koniec akcesoria. Ajazy w Power shrugs progresuje ale jeszcze nie do tych ciężarów co rozpisałeś. Dopiero drugi raz robię to ćwiczenie, więc nie szaleje. Do tego nie wierzę, że to mówię ale chyba by się tu przydały paski bo chwyt mi puszcza
Wiosło robiłem podobnie jak na przesłanym przez Ciebie filmiku ale wolniejsze i chyba pełniejsze ruchy. Ale nie nagrałem a już nie raz się przekonałem, że to co się czuje to czasami nijak się ma do tego co się robi









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Kurde, to Ty liczyłeś a nie nagranie. Masz nie liczyć tylko trzymać na wdechu. Sorry... na tym to polega. Wdech, zatrzymanie powietrza i usztywnienie kadlubka. Zejście, wstanie, wydech. I od nowa ;) silne masz plecy w uj, tak na moje. I tak siady jak MC wyciągasz plecami. Wzmocnisz 4-ki to i MC sie poprawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
Kokos - a nie wsparłabys czujnym okiem damskiej części siły w tym dziale??? Taka dama co się Tsu nazywa to ma potencjał chłopaków po katach porozstawiać.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2196 Napisanych postów 6177 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311200
Kokosik
Kurde, to Ty liczyłeś a nie nagranie. Masz nie liczyć tylko trzymać na wdechu. Sorry... na tym to polega. Wdech, zatrzymanie powietrza i usztywnienie kadlubka. Zejście, wstanie, wydech. I od nowa ;) silne masz plecy w uj, tak na moje. I tak siady jak MC wyciągasz plecami. Wzmocnisz 4-ki to i MC sie poprawi.


No to Kokos odpowiedziała na Twoje pytanie
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening w późnym wieku ;-))

Następny temat

Naderwany mięsień rotatora-proszę o pomoc w dobraniu ćwiczeń

WHEY premium