SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa vs czołg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 208638

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2196 Napisanych postów 6177 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311200
Szymonie Czołgu , ładne ciągi, ładne siady, jeszcze tylko wyciskać trzeba Cię nauczyć, i siódemka z przodu W dzień 2RM...drodzy chłopcy (obaj), z rozsądkiem plizzz. do RPE 9 mak, czyli jedno w zapasie. Jak pojawią się jakiekolwiek wątpliwości - pas. Za 2RM medali nie dają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
ajazy
Szymonie Czołgu , ładne ciągi, ładne siady, jeszcze tylko wyciskać trzeba Cię nauczyć, i siódemka z przodu W dzień 2RM...drodzy chłopcy (obaj), z rozsądkiem plizzz. do RPE 9 mak, czyli jedno w zapasie. Jak pojawią się jakiekolwiek wątpliwości - pas. Za 2RM medali nie dają.


Tak jest Pasa Ci nie obiecam bo nie mam ale jak będę czuł, że jest ciężko to kolejną odpuszczę.

A wyciskania to się pouczymy już w kolejnych etapach.


Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2018-11-16 10:22:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Ajazy, jak wogole zrobie trening to plan na 205 jest I dalej nie ide.
Czolgu, tak swoja droga, to w pas moglbys zainwestowac, (po co ja to posze, sam sobie stawiam klody pod nogi )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ruski czołg
A wyciskania to się pouczymy już w kolejnych etapach.

Czołgu, wiersz Ci napisałam
Ucz się Czołgu, ucz. Technika to ciężaru klucz.
No i może trochę geny... a dalej zabrakło mi weny.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
fanss
Ajazy, jak wogole zrobie trening to plan na 205 jest I dalej nie ide.
Czolgu, tak swoja droga, to w pas moglbys zainwestowac, (po co ja to posze, sam sobie stawiam klody pod nogi )

A później paski na ręki, opaski na kolana, nadgarski, proce, koszule itd? Nie widzę potrzeby. Tyle ile jestem w stanie podnieść bez udziwnień to jestem. Na więcej ciało nie jest gotowe i nie widzę sensu sztucznie podnosić swoich możliwości.


Tsubame33
ruski czołg
A wyciskania to się pouczymy już w kolejnych etapach.

Czołgu, wiersz Ci napisałam
Ucz się Czołgu, ucz. Technika to ciężaru klucz.
No i może trochę geny... a dalej zabrakło mi weny.


Piękny - aż się wzruszyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Nadal grasz ignoranta, graj dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Jak popadniesz w depresje po trzykrotnych bęckach ode mnie, pamiętaj, że masz jeszcze jeden talent. A właśnie pojawiła się okazja go podszlifować


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fans gdzieś to znalazł? Gdzie to trzeba się włóczyć żeby na coś takiego się natknąć.



Zmieniony przez - paawo w dniu 2018-11-16 19:05:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2196 Napisanych postów 6177 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311200
Szkoła sióstr Godlewski, czyli jak dobrze i komu ciągnąć...i to nie w martwym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
... to chyba jednak nie dla Czołga
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening w późnym wieku ;-))

Następny temat

Naderwany mięsień rotatora-proszę o pomoc w dobraniu ćwiczeń

WHEY premium