SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa vs czołg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 208353

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
duzo, znaczy ile? Nie krec juz jak lis wokol plotu, 10 tyg szybko minie to musze wiedziec czy zwiekszyc kurczak ryz i kreatyna


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130922
fanss
duzo, znaczy ile? Nie krec juz jak lis wokol plotu, 10 tyg szybko minie to musze wiedziec czy zwiekszyc kurczak ryz i kreatyna
Co Ty wypisujesz!
Dietę masz ustaloną przez trenera personalnego (chyba mu przelałeś należne na konto?).
Więcej warzyw i nie myśl o żadnych suplementach!
Ruski czołg Cię i tak rozjedzie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
ojan

Ruski czołg Cię i tak rozjedzie!


поживем, увидим
Za Goliata pewnie tez dalby pan sobie reke odciac i dzisiaj nici bylyby z wyciskania sztangi.
Czolgu, nie daj sie zbic z tropu, ile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ponad 115kg sądząc po filmikach
a, chciałbym zaznaczyć dla ojana i reszty :
mój podopieczny ma zakaz pedałowania, gdyż jest 1000% hetero.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Ja po prostu jestem zdrowy

A co do wagi, musik byc wiecej na budziku, czolgu z pewnoscia by sie nam pochwalil, jakby 25kg od ostatniego wazenia zrzucil
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
fanss
Ja po prostu jestem zdrowy

A co do wagi, musik byc wiecej na budziku, czolgu z pewnoscia by sie nam pochwalil, jakby 25kg od ostatniego wazenia zrzucil


Jak?
Więcej?
to zaraz na kotlety idzie, ciach !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130922
Antos098
fanss
Ja po prostu jestem zdrowy
A co do wagi, musik byc wiecej na budziku, czolgu z pewnoscia by sie nam pochwalil, jakby 25kg od ostatniego wazenia zrzucil
Jak?
Więcej?
to zaraz na kotlety idzie, ciach !
Fanss -zdrowy? Lata mijają i preferencje się zmieniają . Spaceruj, pedałowanie nie jest lepsze.

Jakie kotlety!? Nie powinno się jeść za dużo kotletów! Stejki tak ale kotlety nie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie mogę się doczekać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
ojan
Lata mijają i preferencje się zmieniają .


Really? Moze pan jeszcze z tego wyjdzie, trzymam kciuki.
W sumie nigdy nikt pana nie zapytal z kim te slawne planki sie odbywaja. Od razu uprzedzam, ja nie chce wiedziec
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
ojan

Ruski czołg Cię i tak rozjedzie!

Ja taki pewien tego nie jestem

Antos098
ponad 115kg sądząc po filmikach


Jakby było 115 to ja bym do biegania wracał jak tylko kolano doszłoby do siebie


fanss

A co do wagi, musik byc wiecej na budziku, czolgu z pewnoscia by sie nam pochwalil, jakby 25kg od ostatniego wazenia zrzucil

Jakby zrzucił 5kg to też by sie pochwalił Wg mnie jest bardzo podobnie do tego co było, co zresztą widać po filmikach


Antos098

to zaraz na kotlety idzie, ciach !


Chyba na słoninę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening w późnym wieku ;-))

Następny temat

Naderwany mięsień rotatora-proszę o pomoc w dobraniu ćwiczeń

WHEY premium