SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa vs czołg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 207463

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Sam się nauczyłeś, samotne wilki z garaży już tak mają
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261543
Serducho chciało by pobiegać a rozum przypomina jak się skończyło ostanie. Dlatego przemyślałem sobie to w weekend i wymyśliłem co następuje:
1. Ponieważ widzę że Ajazy ma trzeźwe spojrzenie na bieganie więc on otrzymuje prawo do zabronienia mi w dowolnym momencie biegania/truchtania/marszobiegów
2. W okolicach weekendu majowego pokonam najszybciej jak będę w stanie 5km. Ale nie zakładam sobie ani czasu ani nawet że będzie to bieg ciągły.
3. Żeby znowu kolana nie zastrajkowały podstawowym warunkiem do biegania jest regeneracja. A żeby ta była na odpowiednim poziomie to od jutra do Świąt postaram się trzymać czystą michę oraz 0 alko.
4. Po tygodniu trzymania miski, rozciągania i przynajmniej kilku 5-tkach marszu zacznę marszobiegi.
5. Jeśli będę widział, że biegi źle wpływają na TS to odpuszczam.

Ciekawe co z powyższego mi wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
0 alko? Oczadział!

Dasz radę, byłem pewien ćwiartki w siadach i teraz też mam to przekonanie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261543
fanss
0 alko? Oczadział!

Dasz radę, byłem pewien ćwiartki w siadach i teraz też mam to przekonanie.




Dawno sobie nie robiłem wielkiego postu bez alko więc się przyda sprawdzić czy wytrzymam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
A tak na marginesie, twardy jesteś gość. Na dziś 5ki nie tylko spacerem, ale i na rowerze nie mogę sobie wyobrazić.
Grubo zaczynasz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261543
? Przecież Ty 2km przebiegasz na pewno byś dał radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261543
Dziękuję. Mam nadzieję, że powalczymy we wrześniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2181 Napisanych postów 6161 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311111
ruski czołg
Serducho chciało by pobiegać a rozum przypomina jak się skończyło ostanie. Dlatego przemyślałem sobie to w weekend i wymyśliłem co następuje:
1. Ponieważ widzę że Ajazy ma trzeźwe spojrzenie na bieganie więc on otrzymuje prawo do zabronienia mi w dowolnym momencie biegania/truchtania/marszobiegów
2. W okolicach weekendu majowego pokonam najszybciej jak będę w stanie 5km. Ale nie zakładam sobie ani czasu ani nawet że będzie to bieg ciągły.
3. Żeby znowu kolana nie zastrajkowały podstawowym warunkiem do biegania jest regeneracja. A żeby ta była na odpowiednim poziomie to od jutra do Świąt postaram się trzymać czystą michę oraz 0 alko.
4. Po tygodniu trzymania miski, rozciągania i przynajmniej kilku 5-tkach marszu zacznę marszobiegi.
5. Jeśli będę widział, że biegi źle wpływają na TS to odpuszczam.

Ciekawe co z powyższego mi wyjdzie



Alleluja. Na bieżąco sprawdzaj samopoczucie, wszelkiego rodzaju bóle, kłucia, napięcia..nowe oczywiście, bo stare to ignoruj Nie forsuj, wszystko w miarę komfortowo. I nie śmiej się teraz, ale jeśli bieganie nie wypali, a chcesz popracować nad kondycją, to rozważ marsze/marszobiegi z kijkami. I kup psa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
ruski czołg
? Przecież Ty 2km przebiegasz na pewno byś dał radę.

PrzeMarszobiegam, no I to nawet połowa nie jest.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening w późnym wieku ;-))

Wiecej