SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa vs czołg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 208625

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Ciała to dałem wcześniej jak nie miałem czasu. To co teraz jest mam nadzieję że zadziała. Ale własnie po to się powazylem, żeby w razie braku efektów po 2 tygodniach prosić Was o pomoc

A co do śledzi to myślę, że cały ten cukier jest w sosie który odsączam. Więc chyba takiej tragedii nie ma z nimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12140 Napisanych postów 30549 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131073
Cukier jest smaczny.
Cukier ma mniejszy indeks glikemiczny niż ryż biały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ale Ty nie masz żadnych innych węgli poza glukozą i fuktozą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
Cukier jest smaczny.
Cukier ma mniejszy indeks glikemiczny niż ryż biały.


taa, widać wychowanie w epoce gdzie głupotę wpajano zewsząd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12140 Napisanych postów 30549 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131073
kabo9
ale Ty nie masz żadnych innych węgli poza glukozą i fuktozą
Nie mam takiej potrzeby.
Ostatnio odżywiam się jedynie piersiami z kurczaka, sałatą i szczypiorkiem .
Jeszcze tydzień tak będzie a potem chlebek z dżemem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
kabo9
ale Ty nie masz żadnych innych węgli poza glukozą i fuktozą


Czyli wg Ciebie powinienem uciac trochę tłuszczy i dorzucić węgli? Zaczyna się sezon na bób, kukurydzę i młode ziemniaki. Będą ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311190
Hmmm...ostatnio poczytałem trochę o żarciu (ekhm) i muszę chyba zgodzić się z Kabo, że optymalnym rozwiązaniem, a na pewno najzdrowszym i najłatwiejszym do kontrolowania jest...dieta zrównoważona. Zresztą wystarczy popatrzeć na rzeczonego...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ruski czołg
kabo9
ale Ty nie masz żadnych innych węgli poza glukozą i fuktozą


Czyli wg Ciebie powinienem uciac trochę tłuszczy i dorzucić węgli? Zaczyna się sezon na bób, kukurydzę i młode ziemniaki. Będą ok?


LC może być ok dla osób z wysokim BF i niby łatwiej na tym kontrolować łaknienie i lepiej leci fat
więc jak Ci pasuje to jedź LC, ale zamień węglowodany na bardziej złożone
młode ziemniaki super
bób będzie zdecydowanie lepszy niż jakikolwiek cukier (o ile nie masz problemu ze strączkami) nawet jeżeli moderatorzy na SFD twierdzą inaczej
natomiast co do kukurydzy to podobno jest średnio przyswajalna więc tu może być problem, raczej od czasu do czasu do smaku a nie do bilansu

jeżeli śledzie jesz czyste to po co kupujesz w jakiejś zalewie z cukrem i wliczasz w bilans całość ? lepiej kup matjasa z wiadra zalej jogurtem naturalnym, dodaj ogórka, cebulę jak lubisz, sól pieprz i masz fit śledzia


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2019-06-27 22:52:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Ten LC to w sumie Fans jakiś czas temu podrzucił więc chciałem spróbować. Ja zawsze jak już trzymałem dietę to BTW miałem w granicach 200/140/140. I działało ale problem był z wytrzymaniem dłużej niż kilku tygodni. Dlatego chciałem spróbować LC ale w sumie tez już miałem rozkminę co z bobem bo bardzo lubię. Więc chyba przeskoczę sobie ładnie do zbilansowanej.

a wracając jeszcze do tych nieszczęsnych śledzi - wybieram te bo nie mają żadnej chemii. Kiedyś kupowałem tak jak Ty póki pewnego dnia stojąc w kolejce nie przeczytałem składu z wiaderka. Już nie pamiętam co tam dokładnie było ale było tego od cholery gdzie mi zawsze wydawało się, że to solanka zrobił całą robotę. Do tego te śledzie, które kupuje są delikatniejsze - jakby młodsze. A czemu wpisuje całość skoro odsączam? Bo nie wiem czy z tych 14 gram cukru w sosie jest 7, czy 10 czy 13 więc nie kombinuje i wpisuję sobię najgorszą możliwą wersję. A tak naprawdę jem odrobinę lepiej - więc chyba lepiej w tę stronę niż gdybym miał sam siebie oszukiwać, że pozbyłem się 100% cukru. Zresztą mam wrażenie, że te kilka gram w te czy we w te może bym było ważne jakbym się szykował na scenę a nie jak chcę się pozbyć betoniarki z brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
I żeby nie było niejasności Jestem wdzięczny za to, że ktokolwiek czyta i analizuje te moje treningi i posiłki i zdaję sobie sprawę, że jeszcze nie raz będę Was prosił o pomoc. Jednak mam nadzieję, że na razie waga ładnie ruszy w dół i po to właśnie się zważyłem dzisiaj. A wszystko co piszecie na pewno sobie przemyślę - już czuję rozkminę następnym razem na zakupach %-D

A o co chodzi z tą kukurydzą? Że niby nie wchłania się całość węgli z niej?


Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2019-06-27 23:14:58
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening w późnym wieku ;-))

Następny temat

Naderwany mięsień rotatora-proszę o pomoc w dobraniu ćwiczeń

WHEY premium