SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa vs czołg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 208696

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
150% to u mnie jakieś 95 kg... to w sumie już bym mogła zacząć myśleć...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ruski czołg
OK, pomyślę i jakby co to pogadam z mikołajem. Od roku nie dostaje żadnych prezentów żeby dostać wymarzony zegarek a tu teraz takie hece
Fansie czy w razie czego możemy wstawianie filmów przełożyć na niedzielę? Nie wiem czy sobotniego wieczoru nie będę musiał poświęcić dzieciakom i ich imprezie ostatkowej


jaki ten zegarek?
bo co do soboty to mam taki cytat

ruski czołg

kabo9
3. dobry pomysł, z tym że jeżeli chcecie tabelkę live zrobić to mogę być niedysponowany (urodziny córki się zapowiadają w tę sobotę )

Kwestia priorytetów - myślę, że córka zrozumie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Tsubame33
Zrozumiałam tylko ostatnie zdanie... i w sumie mi by to wystarczyło tylko do tego pasa to jeszcze wypadałoby więcej na sztangę nakładać, bo z moimi leszczowskimi ciężarami to mogę i bez..


ostatnie zdanie chyba jest także czołgowi potrzebne żeby się przekonać do pasa

to teraz jeszcze wrapy na nadgarstki i...






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Tsu, zdecydowanie!
Kabo, Weltmeister.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
kabo9


to teraz jeszcze wrapy na nadgarstki i...









a na koniec
http://www.e-powerlifting.com/?page_id=2

I z Ajazym odrabiamy straty do panoszacej sie ostatnio zarazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
tak, tak, data bardzo ważna bo Ajazy musi peaking zaplanować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
Z góry uprzedzam, ze wpadłam z biegu i nie wiem o czym mowa. Ale to ubranko to dla Tsu, Czołga czy Fanssa? Każdemu byłoby do twarzy:) A ile ubawu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Tsu chyba nie będzie potrzebowała bo w WW czy pompkach nie ma obowiązku, ale chyba żeby spróbowała w TS to i dla niej rozmiar znajdziemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Paatik
A ile ubawu...

Yyyyyy, ale ja juz taki mam i nawet miedzy ludzmi sie w nim pokazywalem


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
Tsu chyba nie będzie potrzebowała bo w WW czy pompkach nie ma obowiązku, ale chyba żeby spróbowała w TS to i dla niej rozmiar znajdziemy

Jeśli to działa jak bielizna wyszczuplająca, to może być... tylko obawiam się, że biust by mi do reszty spłaszczyło
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening w późnym wieku ;-))

Następny temat

Naderwany mięsień rotatora-proszę o pomoc w dobraniu ćwiczeń

WHEY premium