SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lady przy garach, czyli luźne pogadanki o kuchni i nie tylko ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276119

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
w sumie ja tez za duzo tego plynu nie mialam i nastawilam bez niczego, nie wiem moze ktos nastawial z octem to sie na ten temat wypowie.
Zawsze mozesz jedna nastawic z plynem a druga z octem. W brew pozorom nie jest latwo zepsuc kombuche a zobaczysz sama ze pozniej zacznie sie dosc szybko mnozyc

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11472
Dzieki to ja też spróbuje bez octu

Dla mnie na razie to czarna magia ale pewnie masz racje że jak się ogarnie co i jak to samo się robi. Pieczenie chleba też na początku wydawało mi się nie realne

Zmieniony przez - syli w dniu 2013-02-17 16:32:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
na pewno sie uda, moze tylko bedziesz musiala poczekac kilka dni dluzej az sie zrobi gotowy napoj

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziewczyny, macie jakieś fajne pomysły na buraczki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
syli
Dziewczyny mam pytanie odnośnie kombucha. Kupiłam grzyb przez net i będę robić pierwszy raz swój napój Nie mogę tylko ogarnąć czy trzeba dodawać ocet jabłkowy czy nie?? Znalazłam przepis gdzie trzeba i taki że można ominąć. Aaa i jeszcze jedno dostałam dwa grzyby czyli oba powinnam użyć? Czy może lepiej jeden przechować w lodówce na wszelki wypadek jak by coś mi nie wyszło?


ocet jest tylko do utrzymania kwasowosci, ktora chroni przed rozwojem zanieczyszen typu np. plesn. ale ryzyko ze od razu rozwinie sie plesn jest naprawde bardzo male. ja moj pierwszy nastaw dalam bez niczego i wszystko bylo ok. potem jak sie ma tego gotowego plynu od groma naprodukowanego to nic nie zaszkodzi wlac kapke do swiezej mikstury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Mi obliques napisała, żeby do pierwszej kombuchy dodać octu, zeby ja zabezpieczyc przed pleśnią.

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11472
Dzięki dziewczyny mam dwa grzyby to zrobię jeden z octem drugi bez i zobaczę jak wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4384
dontknow
dziewczyny, macie jakieś fajne pomysły na buraczki?


Próbowałaś je piec? Odrobina ulubionych ziółek i niebo w gębie gwarantowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
martucholec
dontknow
dziewczyny, macie jakieś fajne pomysły na buraczki?


Próbowałaś je piec? Odrobina ulubionych ziółek i niebo w gębie gwarantowane.


+ odrobina oliwy, a na koniec posypane pokruszona fetą lub orzechami lub wszytskim na raz
Ale smaka sobie narobiłam ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Barszcz ukraiński z grubo krojonymi warzywami

A tu takie coś z dzisiejszej interii. Awokado rządzi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening Brzuch, nogi

Następny temat

WIOSENNE PORZADKI - zabawa / start str24/ podsumowanie str35i36

WHEY premium