SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lady przy garach, czyli luźne pogadanki o kuchni i nie tylko ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276862

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A jakby tak ciasto naleśnikowe do tych grzybów zrobić z mąki razowej albo zmielonych płatków owsianych i usmażyć na maśle? Już by było lejdisowo

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3856
Pierogi też chyba można ze zmielonych płatków zamiast mąki pszennej nie? bo nie wyobrażam sobie wigilii bez pierogów z kapustą i grzybami....... mniam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3856
Nie mogę edytować

Saida czekam na przepis na łazanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
adzia trzynastka dzieki zakupilam wczoraj 3 glowy -- razem jakies 10 kg i dzis wielki dzien kiszenia --- dam znac jak mi poszlo

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
Saida - ja u siebie spróbuję z razowej pszennej na oleju kokosowym w ramach eksperymentu ale smak-wspomnienie dzieciństwa to i tak będzie wersja mało zdrowa

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
Dziewczyny mam pytanie odnosnie chlebka

Kolejny wyszedł mi dobry, ale znowu papier nie chciał się odkleić od niego...
No i wyszedl taki... kwaśny, bardziej niz poprzednio..

Co zrobic zeby papier ładnie odchodził? Moze za duzo wody daję? jest wilgotny od spodu.. ostatnio wytrzymał 5-6 dni, bo pojawiła się pleśń..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
natasza, nie dawaj papieru, tylko wysmaruj foremke oliwą i obsyp otrębami
po upieczeniu od razu wyciąg z foremki i studź na kratce

jesli jest kwasny, to za duzo zakwasu w cieście :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3856
Saida ale mnie zaskoczyłaś, łazanki z kapustą

Super zrobię na pewno w piątek, u mnie na wigilię łazanki z makiem się robi, a z kapustą i grzybami pierogi...
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3856
Trzymajcie kciuki za mój chleb, tym razem robie wg przepisu etrali Chleb radzieckiego żołnierza.
Mam już zakwas dokarmiony 2 razy po 100 g mąki i 100 g wody stojący 9 h.
Do tej pory wychodziła mi bardzo twarda skóra, tym razem tak jak radzi etrala keksówkę włożę do foliowej torebki a potem wstawię szklankę wody do piekarnika. Będę piekła tylko dolną grzałką (wcześniej góra i dół).
Może to pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
ten chleb tez ma twarda skórkę :)
ale tylko z początku, po leżakowaniu mięknie, zresztą chleb żytni im starszy tym lepszy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening Brzuch, nogi

Następny temat

WIOSENNE PORZADKI - zabawa / start str24/ podsumowanie str35i36

WHEY premium