SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lady przy garach, czyli luźne pogadanki o kuchni i nie tylko ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 275886

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Pytałam u siebie w dzienniku, ale odpowiedzi nie dostałam, więc tutaj jeszcze:
pytanie odnośnie mięsa wieprzowego - w co jedzą ladies jednak wieprzowine zaleca sie ograniczać(tłuste mięso), ale czy ta wieprzowina na prawde jest aż taka zła? Jeśli nie, to która część najlepsza? Szynka? Schab? Łopatka bez kości? Które mięso jest najchudsze (ma najmniej żył)? Czy wątróbka wieprzowa jest zła? o wątróbkę pytam, bo bardzo lubię a w domu to przeważnie wieprzową tata robił, a dostep mam tylko do wieprzowej, kurczakowej (ale jak te nafaszerowane hormonami, to wole nie - tym bardziej, że wieprzowa świeża, a drobiowa mrożona i to w ilości - 2kg a wiadomo, co się rozmrozi już drugi raz zamrozić nie można, a co ja zrobię z 2 kg wątróbki?) i jagnięcej - ale ta ostatnia jest ochydna... próbowałam, ale fuj... smród w całym domu.

Chodzą za mną też kiełbaski i tu w Irlandii mają chyba całkiem przyzwoite w składzie. Znalazłam Gluten free:
Pork (80%),Water ,Cornstarch ,Spices ,Natural Colour (Carmine) ,Preservative Sodium Sulphite ,Yeast Extract

Nadają się, czy sobie darować?

I jeszcze odnośnie suszonych owoców - dlaczego sa one bardziej kaloryczne niż świeże i jakim cudem maja więcej fruktozy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
mathilda
Co do suszonych owoców. Pomyśl sobie, że świeży owoc to owoc z wodą. Suszony to owoc bez wody.
Więc jak weźmiesz jabłko pokroisz i wysuszysz. To samo suszone jabłko będzie dużo mniejsze objętościowo i lżejsze, niż świeże, ale kalorii będzie miało tyle samo. Mam nadzieje, że zrozumiałaś?

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mathilda
Chodzą za mną też kiełbaski i tu w Irlandii mają chyba całkiem przyzwoite w składzie. Znalazłam Gluten free:
Pork (80%),Water ,Cornstarch ,Spices ,Natural Colour (Carmine) ,Preservative Sodium Sulphite ,Yeast Extract


Wieprzowina 80%, woda, skrobia kukurydziana, przyprawy, karmin (barwnik pozyskiwany z czerwców = pluskwiaków), siarczek sodu, wyciąg z drożdży.

Zaiste. Przyzwoite
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2227
Czy Ladies mogą zjeść kawałek takiego ciasta? ewentualnie, czy kawałek takiego żytniego ciasta może zjeść Lady, która akurat się nie redukuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Wiem, że dziewczyny radza, aby w ogóle odzwyczajać się od słodkiego smaku. I da się to zrobić i nie będzie ciągnąć. ale moje osobiste zdanie jest takie, że jeżeli nie reagujesz na słodkie jak alkoholik - w sensie potrafisz nad tym zapanować - to raz na jakiś czas po prostu coś sobie zjedz w niewielkiej ilości nawet bez udziwniania. Sama Obli tak mówi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^^Camel dobrze prawi Dziewoje, ktore całkowicie odcięły się od słodkości uważają, że banany są za słodkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
potwierdzam - po dwoch/trzech kostkach czekolady jest mi juz za slodko, a kiedys normalnie moglam pol tabliczki zjesc i wszyscy sie dziwia, ze ja slodkiego nie lubie, ale mnie po tym po prostu mdli..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo my - mięsniaki - mamy dużą wrażliwość insulinową. Dzięki mięsniom właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawe, czy mialo to wplyw na to, ze zrobilo mi sie slabo po makaronie kiedys wtedy to prawie zemdlalam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening Brzuch, nogi

Następny temat

WIOSENNE PORZADKI - zabawa / start str24/ podsumowanie str35i36

WHEY premium