SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lady przy garach, czyli luźne pogadanki o kuchni i nie tylko ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 275910

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
dzieki mariolka, na razie juz znalazlam zrodlo, bije sie z myslami ktora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5542
A z tym kiełkowaniem to można wszystkie strączki kiełkować? I to chodzi o kiełkowanie a potem ugotowanie, żeby było lepiej strawne? Czy kiełkowanie po to, żeby jeść to jak kiełki z tych specjalnych? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5542
Nie mogę edytować, "specjalnych" chodzi mi o te nasiona przeznaczone specjalnie do kiełkowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Mariolka, provit to głównie białko sojowe, nie wiem czy patrzyłaś na skład i to świadomy wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Nuria skiełkujesz i gotujesz a później jesz

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 348 Wiek 1 rok Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5332
Mali
Dziewczyny - jak to jest z watrobka dorsza?? zdrowa? smaczna? gdzie mozna ja kupic??

ALMA - tam kupuję, zdrowa , dość dużo oleju (zdrowego) w środku, więc dzielę na porcje;
moim zdaniem najlepsza ta w tłuszczu własnym (bez dodatków), wypisałam sobie wartości ... dodatki wolę swoje


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Mali, ale skoro ty jestes w Norwegii, to oni pewnie wola ikre dorsza. Nie lepiej to jesc niz wozic sie z watrobkami przez pol Europy W koncu ikra tez ma tluszcze
Moze zapytaj Obliques co bedzie lepsze Ja zamierzam zaczac jesc ikre, bo mozna ja zjesc w taramasalacie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening Brzuch, nogi

Następny temat

WIOSENNE PORZADKI - zabawa / start str24/ podsumowanie str35i36

WHEY premium