SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lady przy garach, czyli luźne pogadanki o kuchni i nie tylko ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276921

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
kupilam kiedys taka lisciasta zielona z platkami rozy- pic jej sie nie chce ale na kombuche pyszna , probowalam zielona z imbirem uzyc-bo mi wlosy na karku deba od niej staja... ale ocet sie zrobil i nadal nie wiem czy bylaby dobra

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Saida za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
...
Napisał(a)
Usunięty przez Saida za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
czy to prawda, że do kombuchy nie nadają się herbaty aromatyzowane np. z czarnej porzeczki? czy w marketach są takie prawdziwe fusiaste (owocowe)?

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Znalazłam w necie info o ciecierzycy (ogólnie chodziło o nasiona duże), że w ogóle nie powinno się ich kiełkować, bo w temp pokojowej szybko pleśnieją. Natomiast jest tam napisane, że powinno się je moczyć 3 dni w lodówce, 2x dziennie zmieniając wodę.
Czyli źle zrobiłam, że skiełkowałam tą ciecierzycę? Śmierdziała i teraz po ugotowaniu też trochę śmierdzi. Chyba lepiej jej nie jeść, co?
I ostatnie pytanie: czy tą ciecierzycę powinnam wymoczyć 3 dni w lodówce i potem po prostu ugotować i zjeść?
Proszę jakby ktoś wiedział co i jak z tą cieciorką, niech mi poradzi, bo już zgłupiałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zawsze moczylam 12-16 h. Gotowalam 1,5h i byla ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 427 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
ja robię dokładnie tak jak lejdi - 12h moczenia, gotuję do miękkości i voila...

I compete to win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
amadi nie mam pojęcia czy się nadają, ja stosuję i właśnie z owocowych wychodzi przepyszna oranżada. Z owoców leśnych, czy malin i truskawek jest na dodatek pięknie czerwona Grzyb normalnie się namnaża i fermentuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
shrimp2
amadi nie mam pojęcia czy się nadają, ja stosuję i właśnie z owocowych wychodzi przepyszna oranżada. Z owoców leśnych, czy malin i truskawek jest na dodatek pięknie czerwona Grzyb normalnie się namnaża i fermentuje.


True, mi na malinowej to tak sfermentował, że po wypiciu czuję się jak po 100-tce wódki

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
Drogie Panie,
a jaką kalorycznośc mają takie herbaty, bo ja rozumiem, że one słodkie wychodzą (ja się przyznam, że pierwszy raz słysze o takim grzybie i czytając to tylko przechwyciłam hasło proces fermentacji i zdrowe napoje)

żeby nie bylo jak z ksylitolem kaloryczność 240 a BTW po 0 (przynajmniej tak jest na opakowaniu)


pzdr
GRD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening Brzuch, nogi

Następny temat

WIOSENNE PORZADKI - zabawa / start str24/ podsumowanie str35i36

WHEY premium