SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lady przy garach, czyli luźne pogadanki o kuchni i nie tylko ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 277472

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
sledzie male swieze, osciste filety (tak ok 10cm dlugosci), przez osci mi przez gardlo nie przechodza- jakies pomysly na zalewy zeby to skruszalo? albo ogolnie przyrzadzenie?

octowe juz przerabialam, a google malo kreatywne jest w tym

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Pytanie ...nie mogę znaleźć u nas mąki razowej typ 2000 ostatnio z niej robiłam chleb czy mogę użyć innej żytniej typ 110 / 950 ...

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Jak liczyć śledziki marynowane w occie jabłkowym własnej roboty? Wg danych na potreningu w śledziach marynowanych jest 3 g ww na 100 g. Sprawdzalam dane dla octu jabłkowego i jest 6 g ww na 100 g. Ja na ok. 500 g śledzi dałam ok. 150 g octu jabłkowego. A może te dane dotyczą tylko sklepowych, w których może jest cukier? W świeżych ww nie ma. Aż tak pochłaniają te ww z marynaty?
Przyłączam się do pytania anister. Co prawda mi w occie wychodzą i smakują, ale chętnie spróbuję czegoś nowego. Rzeczywiście ciężko coś wygooglować na ten temat.

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Agnese, normalna zalewe octowa sie robi dodajac cukier wiec te ww to stad. jak robisz sama to na pewno nie beda mialy takiego rozkladu. Jak chcesz byc pewna to dolicz troche octu jablkowego i tyle-calego przeciez nie 'wciagna'

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Jeśli chodzi o śledzie, to czy te w oleju się w nadają? Dodam, że redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
na pewno nie kupne w oleju

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-03-15 20:09:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
Ja uwielbiam prosto ze wiadra a do tego jogurt, cebula.czosnek, jabłko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
wymoczone śledzie pokrojone w kosteczkę, na to tarte gotowane (ja wole pieczone - bo bardziej suche i słodsze) pieczone buraki tarte na tarce, posiekane jako na twardo i sos z jogurtu naturalnego/smietany/majonezu - układane warstwowo - w necie mozna znależć to jako śledzie w kożuchu, albo śledzie pod pierzynką.

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2013-03-15 20:41:30

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
żadne wymoczone, prosto z wiadra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
jak nie wymoczone, to potem wiadro wody wypijam, ale to rzecz gustu, tu słone śledzie ze słodkimi burakami kontrastują i jest ok

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening Brzuch, nogi

Następny temat

WIOSENNE PORZADKI - zabawa / start str24/ podsumowanie str35i36

WHEY premium