SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lady przy garach, czyli luźne pogadanki o kuchni i nie tylko ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 277333

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
Kaszmirka, dzięki za obczajenie ;) zamówiłam sobie tę kombuchę, będę hodować ;D

A propos jeszcze pomidorków z puchy, bo tak właśnie czytałam skład tych które mam (Nostia z Lidla), mają w składzie kwasek cytrynowy, czy to bardzo źle?

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Pomidory można też poszukać z kartonikach;) moim zdaniem, te hiszpańskich producentów są dobre-smaczne [pomidory 100%]. Można też poszukać w butelkach też ok;)

Co do puszkowanych - kupowanych o ile nie mają właśnie kwasku cytrynowego,zagęszczaczy, emulgatorów, cukru i innych, to wydają się ok ;D

Na lato wrzucę przepis na robienie domowych pomidorów w słoiki :)

Zmieniony przez - Gesti w dniu 2013-02-22 20:15:42

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
no właśnie chciałam napisać, że latem najlepiej porobić słoiki z pomidorami na zimę. pomidorów zimą w ogóle nie kupuję, bo to jakaś masakra. ale zawsze mam większe lub mniejsze zapasy zasłoikowanych latem pomidorów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
haha, no to pięknie :D no nic, to zużyję te 2 puchy które już mam i od tej pory będę się lepiej wczytywać w skład :D

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Dokładnie, ja zrobiłam 60 kg pomidorów i jeszcze mam :D w wersji socznej i przecierowej
A jak dobrze po warzywniakach poszukasz to i może polskie jakieś dobre znajdziesz nawet o tej porze roku

Zmieniony przez - Gesti w dniu 2013-02-22 20:23:45

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
jak policzyć wywar z mięsa? jako po prostu kawałek mięsa czy hm.. sam tłuszcz z tego mięsa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Obliques pisała, że jak się tluszcz zbierze, to można poza bilansem. A jak chcesz zostawić, to nie widzę innego wyjścia jak 'na oko' policzyć tłuszcz z mięsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
tego tłuszczu to się u mnie nie da zebrać a że jest na mięsie wieprzowym to na bank jest go sporo, będę kombinować na wartościach odżywczych bulionów, bo tylko to w sieci znalazłam. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A to mięso, na którym jest zupa też zjadłaś? Bo jak tak, to nie musisz już bulionu wliczać.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
tak, ale to był cały gar zupy, w nim sporo mięcha, ale ja może z 20g zjadłam, więc policzyłam mięso zjedzone i bulion z mięsa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening Brzuch, nogi

Następny temat

WIOSENNE PORZADKI - zabawa / start str24/ podsumowanie str35i36

WHEY premium