SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lady przy garach, czyli luźne pogadanki o kuchni i nie tylko ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276112

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
nawet drożdżowego ciasta nie robi się w metalu - drożdże, te kupne czy zakwasowe nie lubią się z metalem. Ciasto nie będzie rosło jak należy. To się zresztą tyczy również grzybka tybetańskiego. Żadnych metalowych części w użyciu, jeśli zależy nam na dobrym wzroście :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
IMO najlepsze to i tak szklane michy/kotły, plastik to plastik

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Słuchajcie jak to jest z tymi wszystkimi przepisami ladiesowymi z cukrem, czemu jeśli cukru nie jemy takie przepisy są umieszczane w naszym dziale?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomoże ktoś z tym zakwasem? :( bo już sama nie wiem czy z niego chlebek da się jeszcze zrobić czy wyrzucić ?? siedzi sobie w lodówce i zaczyna przybierać brązowego koloru ale tylko z wierzchu, do tego taki jakby bardziej płynny się na wierzchu zrobił...? mogę go użyć czy się zepsuł ?

wybaczcie ale kucharka ze mnie żadna a pierwszy raz swój własny zakwas zrobiłam i nie wiem czy ma tak wyglądać

Zmieniony przez - palmer w dniu 2013-05-20 16:40:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Jak nie ma pleśni na wierzchu i nadal pachnie zakwasem to czemu miałby się zepsuć?

Zmieniony przez - tolka2012 w dniu 2013-05-20 16:45:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie, nie pleśni to tam nie ma :) a pachnie troche ogórkami bo w słoiku po ogórkach <:)
tylko ten kolor i to coś płynnego mnie zaniepokoiło
a wygląda tak (sorry za kiepskie zdj.)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
roksanna jeżeli bijesz do mojego przepisu-nie miałam stewii poza tym nie jestem sama w domu i poszłam na kompromis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Palmer dla mnie normalnie wygląda...oddzieliło się płyn od reszty zeschło ciut i tyle.Nie powinno być problemu z chlebem.MagdaLenka ja piekłam ciasto na niedzielę i też bym dała cukier gdybym stewii nie miała.Bo ja zjadłam dwa kawałki a reszte blachy 30x30 pozostali.Nie mam wyrzutów sumieniaWiadomo że nie jje się tego codziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4459
jak smakuje biała rzodkiew? szukam jakiegoś warzywka które mogłabym brać do pojemnika i podgryzać na surowo razem z posiłkami. do tej pory była to zawsze marchewka ale jestem już cała żółta i ludzie zaczynają na to zwracać uwagę:/ nie lubię pietruszki i selera, ogórek zielony robi się miękki i nieapetyczny po paru godzinach w pojemniku(a teraz jeszcze ciepło się robi to już w ogóle nie będzie nadawał się do jedzenia).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Ja bardzo lubię białą rzodkiew - właśnie np. do pogryzania do posiłku. Smakuje jak rzodkiewki, tylko jest trochę łagodniejsza i słodsza. Bardzo smaczna
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening Brzuch, nogi

Następny temat

WIOSENNE PORZADKI - zabawa / start str24/ podsumowanie str35i36

WHEY premium