SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lady przy garach, czyli luźne pogadanki o kuchni i nie tylko ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276066

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Liqierek a czy to nie jest zwykły popcorn z przyprawami?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
Właśnie też się tak nad tym zastanawiałam, bo niestety jest w nieprzeźroczystym opakowaniu, a nie znalazłam nigdzie jak to to wygląda. Jedyne co, to są to okrągłe krążki, łatwe do złamania (próbowałam :D). Więc po prostu obawiam się, że okażą się to zwykłe wafle ryżowe + przyprawy.

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Pewnie małe wafelki ryżowe

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9573
Drogie Ladies, czy ma któraś moze pod ręka przepis jak sie suszy mięsko ? Nie chce wyjść na leniwa, zeby sobie szukać etc ale w pracy nie bardzo mam teraz jak. Tyle sie tu o tym naczytalam, ze musze spróbować. Choćby nawet dlatego, zeby wpadek nie zaliczać w pracy jak ostatnio :-/ z góry ślicznie dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
drogie Ladies

znów prośba do Was o ocenę męskich ciał w konkursie krata na lato (w większości już dojrzałych)

forma na pewno lepsza niż w ostatnio ocenianym etapie, jest to przedostatni 3 etap oceny, za miesiąc finał na który musi być jeszcze lepiej

link do tematu z fotkami i ocenami

(jeśli kogoś interesują szerzej konkurs to w naszym dziale +35 dzienniki konkursowe są podświetlone na niebiesko)

z góry dzięki za głosy

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
dzięki śliczne

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
A ja mam pytanie odnosnie makaronu.

A konkretnie makaronu ryzowego, dobry on jest/ ma jakies wartosci odzywcze czy lepszy jest makaron razowy?
To samo odnosnie makaronu soba na bazie gryki? :)

Ogolnoe slyszalam rozne opinie odnosnie makaronow czesc osob twierdzi ze sa bezwartosciowe.. (?) i lepiej je sobie darowac

Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2013-06-03 16:04:53

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1838
Dzień Dobry :)
Chciałam zapytać Was jak liczyc do dziennika bigos? Robię na wędzonych żeberkach ,to wpisać mieso, smalec a co z ww? Powinien być jakiś chleb czy mogę to zjeść bez ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
m_e_d_u_s_a tak, licz składniki, a potem szacunkowo wielkość porcji, którą zjadłaś.
Pewnie, że możesz bez chleba. Chleb wynika z polskiej tradycji, a nie z potrzeby.

Bayo, wstydź się, to zaledwie 4ta strona przepisów
suszone mięso by obliques
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening Brzuch, nogi

Następny temat

WIOSENNE PORZADKI - zabawa / start str24/ podsumowanie str35i36

WHEY premium