SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lady przy garach, czyli luźne pogadanki o kuchni i nie tylko ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 277399

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
Z gryczanej możesz zrobić coś na zasadzie naleśnika, a jak połączysz z mąką z orzecha włoskiego to ciekawe racuszki w smaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
Ja gotuję jaglankę w woreczkach tak jak ryż. Ale tylko 10minut. Na opakowaniu piszą 15min. lub 20min. i wtedy wychodzi ciapa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
oo kurde udalo mi sie, nie umylam jaglanej i nie bylo ciapy! cuda!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19244
Nie wiem, czy to dobre miejsce na takie pytanie, ale czy LADIES JEDZĄ SUSHI? mój mąż chciałby wiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13903
Nie bylo zakazu w poscie "co jedza lejdis" i ja bardzo lubie i jem, i poki nikt nie zwrocil mi na to uwagi;) Nie jem juz jednak takich ilosci california rolls, bo ilosc weglowodanow w misce skacze pod niebo przez bialy ryz. Zamieniam na sashimi. No i pewnie nie powinno sie jesc sushi zbyt czesto ze wzgledu na rtec w surowej rybie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
imho, ryż do sushi zawiera cukier i to nie mało... więc to jedyny problem, no chyba, ze robisz sama i bez cukru (ale nie wiem, czy się da zrobic prawdziwe sushi wtedy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13903
Zgadza sie. Robie czasem sama a czasem kupuje. Dlatego pisze ze ograniczylam sushi z ryzem:) Staram sie tez uzywac dobrej jakosci sosu sojowego o niskiej zawartosci sodium, no i oczywiscie unikam tez tych wszystkich sosow ktorym sushi jest czesto obficie polewane.. Co do tej rteci, to jej duze stezenie jest glownie w tunczyku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
DObry dobór produktów i lejdis mogą jeść prawie wszystko

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19244
Dzięki. Własnoręczne robienie sushi to nie na moją cierpliwość, ale dobrze wiedzieć, że do ryżu dodaje się (wszędobylskiego) cukru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
chciałam prosić o weryfikacje pewnej teorii.
ostatnimi czasy zwiększyłam spożycie pikantnych przypraw: np chilli... generalnie lubię pikantne dania i nie mam po nich skutkówu ubocznych( jak niektórzy twierdzą że wsypuje ich po ostrych posiłkach) gdzies jednak przewinęła mi sie w rozmowach ze znajomymi teoria ze ostre przyprawy negatywnie wpływają na prace trzustki.


prawda? czy mit?

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening Brzuch, nogi

Następny temat

WIOSENNE PORZADKI - zabawa / start str24/ podsumowanie str35i36

WHEY premium