SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lady przy garach, czyli luźne pogadanki o kuchni i nie tylko ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 277014

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
hehe, nie ma to jak zapach świeżego pieczywa

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak szybko można go kroić po upieczeniu, bo już sobie wszyscy zęby ostrzymy? boję się, że może nie zdążyć wystygnąć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Żytni lepiej żeby trochę ostygł, tak podobno zdrowiej Poza tym ciepły jest taki trochę kleisty, kiepsko by się kroił. Ale u mnie też szamią jak jeszcze lekko ciepławy No i najsmaczniejszy jest gdzieś do wieczora, póki ma jeszcze chrupiącą skórkę ( u mnie zawsze wszyscy na przylepki się rzucają. Kto pierwszy ten lepszy )

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wytrzymaliśmy. Jemy na ciepło. JEST ZAj**IASZCZY Najlepszy jaki w życiu jadłam, a to dopiero pierwszy. Jeśli następny może być jeszcze lepszy, to ja już nie wiem jak to możliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
jak posmakujesz swojego, to sklepowe bedziesz omijać szerokim łukiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak piszesz chanula Teraz już będę kręcić nosem na widok każdego innego. Mimo, że kupowalam w małej piekarni i bardzo się nad tym skupiałam żeby był możliwie najlepszej jakości, to jak już mam porównanie, to zastanawiam się dlaczego tamten był taki góvvniany. No nikomu już nie można ufać...
I tak mam wrażenie, że do sklepu to ja już tylko po masło i ser chodzę. Czas zrobić krowie poslanie na balkonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
U mnie teraz siedzi w piekarniku pszenny razowy dla małża. Ciekawa jestem jak mi wyjdzie. Zapach.....boski
Mnie kiedyś leah napisała, że kupując "nasze" produkty zakupy nie trwają tak długo.....i miała rację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Dziewczyny, można zrobić dżem bez cukru? Nigdy nie robiłam i zastanawiam się, jak zrobić. Z żelatyną tylko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
mozna, albo mozesz slodzik dodac (np stewie)

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Dotkazoz
Ktoś wie jak kiełkuje się strączki aby były łatwiej strawne? I czy wszystkie można tak kiełkować?


kurde, jakbym wiedziała, to bym Ci napisała, bo z Obli maglowałam ten temat. Więc tak, strączki moczysz w wodzie przez noc, rano odlewasz wodę i zostawiasz (ja przykrywałam, bo mi sie z wierzchu wysuszały) i teraz płukasz je tak 2-3 razy dziennie w letniej wodzie do dnia w którym zobaczysz kiełki (u mnie bywalo że po 2 dniach już były kiełki, ale wolałam poczekać do tego 3 dnia). Możesz kiełkować wszystkie strączki. Obli mi też pisała, że aby poprawić strawność (i tu nie pamiętam, czy w occie te strączki moczyć czy gotować, bo raz pisała tak, a raz tak, ale chyba jak je w tej pierwszej wodzie wymoczysz z octem to będzie ok - niedużo tego octu, tak łyżeczkę myslę, że wystarczy) i oprócz tego, to gotować z algami kombu - nie wiem w jakiej ilości - musiałabys zapytać. Tyle wiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening Brzuch, nogi

Następny temat

WIOSENNE PORZADKI - zabawa / start str24/ podsumowanie str35i36

WHEY premium