SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 257639

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205


mam tak samo

w sumie na poczatku bylem na LC - teraz to moze jest medium LC,bo tych wwegli jednak troche jem

a wiadomo jakie sa zalozenie CKD czy innych diet keto - minimum wegli + trening masakra

ja cwicze bo cwicze,a wegli obecnie bankowo 100g+
bankowo

a ladowania robie 'gorsze' niz jak bylem na LC
gorsze w sesie - 200-300% wegli wiecej niz kiedys
fatu tez

a co najlepsze - ze w nastepny dzien,po toalecie,po 12-16h glodowce -> brzuch plaski bardziej niz przed ladowaniem

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
No wlasnie ta teoria minimum tluszczu na ladowaniu i dobrej jakosci wegle nie ma u mnie kompletnie przelozenia. Robilem ladowanie na makaronie (1kg makaronu+0.5kg kuraka) i takie same efekty jak po smieciowym przy czym nie odpoczywala "glowa".
Jak czit to czit i to najlepiej czit dej jak pisalem wczesniej. Inna sprawa ze robie to raz na miesiac wiec chemia czy inne badziewie mi nie zaszkodzi.

Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2012-05-05 23:46:13

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
RafikRolf
Biniu w takim razie jakie jest mnie/więcej odpowiednie zapotrzebowanie kcal dla 90kg osoby, przy treningu x3 w tygodniu? Tak na oko.


joz1234
korzysta z podobnych przelicznikow wejsciowych jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Erszostka
Planuje recompp na TS, tauryna, zieona herbata, bcaa do tego chce dorzucic Olimp Knockout. W jednej miarce Knockout jest 5g kreatyny. Brac w DT 2 miarki a w DNT 1 miarke? Czy zostac przy jeden miarce niezaleznie od dnia? Do tego mysle dorzucic jakas przedtreningówke. Moze lepiej rozłozyc to na dwa cykle? Jak radzicie?


osobiscie stosowalem Knocout jedynie przed treningami
wraz z Thermo Speed Extreme 2 kapsami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
__Logan__
No wlasnie ta teoria minimum tluszczu na ladowaniu i dobrej jakosci wegle nie ma u mnie kompletnie przelozenia. Robilem ladowanie na makaronie (1kg makaronu+0.5kg kuraka) i takie same efekty jak po smieciowym przy czym nie odpoczywala "glowa".
Jak czit to czit i to najlepiej czit dej jak pisalem wczesniej. Inna sprawa ze robie to raz na miesiac wiec chemia czy inne badziewie mi nie zaszkodzi.


ten tluszcz w ladowaniu moze miec dobry wplyw na wyglad - wiem ze niektorzy profi korzystaja z tego aby uzupelnic poprawic wyglad miesni na zawodach

wiec znow jak zawsze

my podpowiadamy
Wy testujecie co na Was najlepiej dzila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Biniu

ten tluszcz w ladowaniu moze miec dobry wplyw na wyglad - wiem ze niektorzy profi korzystaja z tego aby uzupelnic poprawic wyglad miesni na zawodach



Mozesz rozwinac? Jaki ma wplyw tluszcz na miesnie?

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
no bo jak sie posmarujesz to sie bardziej swieci i niby są wieksze muły wtedy


Zmieniony przez - solaros w dniu 2012-05-06 13:12:34

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
A to sie posmaruje jutro na silownie zeby lepiej przed gimbusami wygladac tylko musze najpierw odwiedzic biedronke i kupic smalec

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12425
Biniu


Przeczytałem wszystkie Twoje artykuły w PB online lecz nadal nie bardzo rozumiem jakie btw przyjąć. Głównie rozchodzi mi się o ww i tłuszcze. Więcej ww a mało tłuszczy czy odwrotnie? Bo to jedyna rzecz która mi nie daje zasnąć:). Na innych forach doradzają aby zminimalizować ilość tłuszczy do minimum(wtedy musiałbym zrezygnować z tłustych mięs, a w to miejsce dać lepsze źródło biała i troszke zdrowych tłuszczy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 702 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109370
BTW i ilość kcal nie da się tak łatwo określić. Każdy jest inny. Zależy też jakie wartości wcześniej były i jaki bf.
Sprawdź na początku większą ilość węgli, bo nie ma sensu się katować ucinając je za bardzo. Jeśli nie będzie spadać obcinasz węgle i kcal. Trzeba sprawdzić wszystko na sobie. Nikt ci nie powie co będzie dla Ciebie idealne. A takie manipulowanie samemu tylko na dobre ci wyjdzie w przyszłości.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium