SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259618

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
DNT 3300, DT 4000. Obecnie waze ~80kg.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4549
BCAA nie jest niezbedne o ile nie masz bardzo niskiego bf i nie lecisz na mega ujemnym bilansie. Zreszta bialko + mct ci nie zastapi bcaa.

Co do Logana to dla mnie strasznie duzo kcal, ale co kto lubi. :)
Wczoraj po zjaraniu sporej ilosci zielska w nocy pochlonalem z 5-6 tys kcal glownie z wegli.

Zmieniony przez - kuroi w dniu 2012-10-15 01:21:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Nie ma kalori na plusie to nie ma masy ;)

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4549
Odkad poznalem j/nj uwazam inaczej. Zrobilem piekny recomp, w ktorym dowalilem naprawde duzo miesa jednoczesnie palac duzo tluszczu, na kaloriach 1900 dnt, 2500 dt, przy 93kg wagi. Magia tego, ze kcal wchodza tam gdzie maja i dostarczane sa w odpowiednim momencie. Nie wiem czy to sie naukowo potwierdza, ale na logike pakujac ogromna ilosc kcal w oknie anabolicznym zyskujemy wiecej, niz rozkladajac te kcal na caly dzien. Tzn dzieki temu, ze lepiej je wykorzystujemy mozemy jesc zarowno wiecej jak i mniej niz na tradycyjnej diecie i uzyskiwac lepszy progres.

Zmieniony przez - kuroi w dniu 2012-10-15 11:50:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
roznicujesz BTW, a zwlaszcza ww w DT i DNT?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4549
Jesli to do mnie, to jak pisalem diety nie mam, ale staram sie jesc mniej wegli w dnt. Zreszta nie jest to ciezkie, bo jem podobnie jak w dt, tylko nie laduje sie spora iloscia wegli, ktore wpadaj bezsposrednio po treningu. No i zamieniam w dnt w miare ochoty i mozliwosci wegle proste na zlozone.

A no i w dnt do pierwsze posilku z weglami leci odrazu omega3, w dt nie wrzucam omegi do posilku potreningowego za rada Wodyna, ktory pisal, o wrazliwosci insulinowej. Na ile omega dziala na insuline odrazu po spozyciu, nie wiem, moze to mit.


Zmieniony przez - kuroi w dniu 2012-10-15 11:54:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ja wlasnie w DNT też ucinam ww, ale podbijam tłuszczem, choć nie ukrywam, że bardziej mi smakuje żarcie z węglami i bardziej sie nimi najadam. Tak wlasnie rozmyslam od paru dni, czy by w DNT tez nie zostawic więcej ww, ale z drugiej strony mam metabolizm susła i ww mnie dość szybko podlewają, mimo ze %bf mam jak na kobiete nizszy niz przeciętnie

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4549
Wykorzystaj to co ci daje j/nj, ja do pierwszego posilku w dnt nie patrze sie kompletnie na zrodlo wegli bo wychodze z zalozenia, ze mam tak pieknie zbudowana wrazliwosc insulinowa (glikogen moze tez troche wyplukany), ze nic zlego z tego wyjs nie moze. Dlatego, jesli chce zjesc kompletne swinstwo to laduje do pierwszego posilku, zreszta w dt tak samo robie, nawet z jeszcze wieksza premedytacja. Do tego jesli chcesz wiecej tych wegli wciac to przeciez zawsze mozesz sie wspomagac omega3, cynamonem, octem jablkowym i innymi srodkami wplywajacymi na wrazliwosc insulinowa. Czasem tak robie, jak mam ochote na jakies gigantyczne swinstwo, a nie jest to pierwszy posilke po poscie (mowie o pozostalych specyfikach, omega na poziomie 3,5 - 5g dziennie jest w stalej suplementacji).

Zmieniony przez - kuroi w dniu 2012-10-15 11:58:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
wiesz, ja początkująca to nie jestem w temacie diet, treningów i supli. Cynamon, ocet, omege, kurkumę, etc.. ładuje od dawien dawna. Zresztą na J/NJ od kwietnia 2012 do teraz straciłam łącznie w obwodach ~20cm, z niewielką zmianą na wadze, co mnie bardzo cieszy, bo mięsko zostało i ładnie sie nawet brzuch czy plecy zarysowały. Trening mam na wolnych, same podstawy: ciągi, wiosła, siady, etc..Swinstw w diete nie laduje, ale to dlatego, że akurat bardzo mi smakuje zdrowa zywnosc, mam zajoba na punckie owsianki, ryzu dzikiego/basmati/brązowego i makaronów razowych. mialam z 3 cheat day przez ten okres, gdzie dziennie władowałam w siebie z 4000 kcal w samych slodyczach i ciastkach, a na drugi dzien byłam nawet bardziej płaska Poki co mam w DNT węgle jedynie z warzyw i śladowe z whey'a, orzechów czy masła orzechowego, a wszelkie zboża i owoce ładuje w DT - wszystko w pierwszym posilku potreningowym. Ale korci mnie wrzucenie dodatkowych ww w DNT, a z drugiej strony nie chce spierniczyć dotychczasowego efektu, bo wyszła mi swietna redukcja/rekomp i chce sie jeszcze dociąć

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4549
Sprobuj, masz malutko wegli w dnt, mysle, ze jak podbijesz o 50g, to nic sie nie stanie. Ja zaczynalem j/nj od diety dokladnie rozpisanej i dosc rygorystycznej. W moim wypadku kompletna samowolka w kazda mozliwa strone (czy to kcal w dol czy w gore, czy to syf czy czyste zarcie) ma znikomy wplyw na efekty. Masz ta sama przewage co ja, ze wiesz co nieco o diecie, a to daje Ci mozliwosc sprawnego manipulowania w sumie wszystkim. Przez 8 lat na silowni, przerobilem wiele podejsc do diety i treningow i im dluzej w tym siedze tym silniejsze mam przekonanie, ze na poziomie amatorskim prostota w diecie i treningach jest najlepsza. Oczywiscie trzeba znac swoj organizm i troche wiedzy miec, zeby sobie samemu treningi i diete ukladac (szczegolnie gdy nie sa to sztywne plany, a jedynie pewne ramy). Ja jestem dowodem, ze sie da, same hantle (140kg obciazenia), taborety, drazek i kable do wiazania ze soba obciazenia, wszystko na intuicyjnym treningu, z progresja przesuwana tygodniowo, plany ukladane tylko przeze mnie i robie forme zycia juz poraz ktorys (okresy na silce przeplataly sie z domem, obecnie od 2 lat tylko dom). Zreszta w ogole moja dieta i treningi napewno zostaly by zjedzone przez pseudo znawcow na forum.

Podsumowujac na moje nie boj sie tych wegli, dowal ich troche i obserwuj. Mysle, ze nawet jak 100g dowalisz w dnt nie odczujesz roznicy w efektach, a psycha bedzie na plus, kortyzol spadnie to i fat z ciezkich rejonow poleci.

ps. Polecam przesledzic posty Solarosa na sfd i b-f, mam podejscie mocno zblizone do niego, tylko, ze on ma sporo wieksza wiedze.


Zmieniony przez - kuroi w dniu 2012-10-15 12:47:07
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium