SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 256012

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5877
Mam pytanie - czy przedtreningówki są szkodliwe i czy warto je brać przed treningiem na j/nj ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
trudno generalizowac ...
przedtreningowki Olimpa u osoby zdrowych (ew jesli zawieraja niewielka ilosc ww) beda przyjazne i przydatne na JEM / NIE JEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2883
Kurde, strony się skończyły, nie ma czego czytać.
Także zdecydowałem się na jem/nie jem, byłem na zwykłej 4 posiłkowej redukcji może z miesiąc, nie powiem, trochę zeszło. Aczkolwiek męczy mnie to, że muszę jeść zimne żarcie i o nim myśleć w ciągu dnia, wolałbym nie myśleć o tym w robocie i nie wykradać się, by zjeść.
Zaczynam za tydzień, zamówiłem BCAA xplode + WPC i trochę obciążenia. Na razie jestem lekko na + z jedzeniem, a co. Ważę 78 przy wzroście 173, te 10 kg nadprogramowe się zebrało, a mi strasznie przeszkadza. Potem powolna masa. Cel : przede wszystkim wygoda żarcia i sylwetka w stylu fit. Po 3 tygodniach wstawię zdjęcia i pochwalę się odczuciami. Pozdrawiam serdecznie.

Pędź jak błyskawica.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie pytanko techniczne mam, wiem że do wielkanocy jeszcze kupa czasu ale... czy jeśli jestem na J/NJ i okno mam od 18-22, to czy dobrym wyjściem jest zjeść w piątek o 22 ostatni posiłek, całą sobotę odpuścić i dopiero na śniadanie wielkanocne coś wszamać? Czy ryzykować obrazę całej familii i tegoż śniadania odmówić
Czy może zacząć przestawiać w marcu godziny tak, żeby dojść na koniec marca do okna w godzinach porannych (mało wygodne, ale dlatego pytam o to teraz, żeby móc w razie wu coś pokombinować)
Czy nie świrować i jeden raz zjeść to śniadanie i później dopiero na wieczór normalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2574
jedz smialo a potem wez rodzinke na basen :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Rayhyou
Cel : przede wszystkim wygoda żarcia i sylwetka w stylu fit. Po 3 tygodniach wstawię zdjęcia i pochwalę się odczuciami. Pozdrawiam serdecznie.


powodzenia
wrzucaj zdjecia w porownaniu
ale moze niekoniecznie gdy bedzie sie sie rekomponowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
natka
Takie pytanko techniczne mam, wiem że do wielkanocy jeszcze kupa czasu ale... czy jeśli jestem na J/NJ i okno mam od 18-22, to czy dobrym wyjściem jest zjeść w piątek o 22 ostatni posiłek, całą sobotę odpuścić i dopiero na śniadanie wielkanocne coś wszamać? Czy ryzykować obrazę całej familii i tegoż śniadania odmówić
Czy może zacząć przestawiać w marcu godziny tak, żeby dojść na koniec marca do okna w godzinach porannych (mało wygodne, ale dlatego pytam o to teraz, żeby móc w razie wu coś pokombinować)
Czy nie świrować i jeden raz zjeść to śniadanie i później dopiero na wieczór normalnie?


jedz normalnie czyli w PT - Wielki Post - ogolnie jesz malo wiec jeden - trzech posilkow w fazie JEM
w SO normalne JEM
w ND i PN JESZ !!!!

jedyna porada (ktora i tak nalezy wtedy wrzucic do kosza )
jedz w ND i PN ww ale stosunkowo malo tluszczow
od WT - ciezkie dni walki z glodem ale to kwestia 2-3 dni kolejnych i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, dzieki za odpowiedz no to przynajmniej nie bede musiala uciekac z chaty na czas swiat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wrecz przeciwnie
oczywscie waga po tym czasie pokaze wiecej
ale jesli skonczysz na 2 dniach - szybko wrocisz do poprzedniego stanu a korzysci bedzie duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2883
Pytanko z mojej strony. Można zastosować post 20h bądź 21h na stałe? Czuję, że tak będzie dla mnie najbardziej optymalnie, test dziś.

Pędź jak błyskawica.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium