SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 257598

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 889
Też wejde na high carb,a co.

Rozkład:
2,7g wegle
2.2g bialko
30g/50g z tłuszczy

Mam lekki problem z tłuszczami, czy na tej diecie zasada jest odwrotna niz na low caarb, czyli im mniej tluszczy tym lepiej? Widze ze dwie najpopularniejsze opcje to 30g albo 50g, ktora bedzie lepsza dla endo z 15% BF ? No i czy jezeli fat nie leci to znaczy że mam podbic WĘGLE ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
__Logan__
Biniu - mam pomysl na artykul do nowego PB - Plusy i minusy diety LC/keto i HC na redukcji. Fajnie jakbys opisal co mozna "wyciagnac" z obu rodzajow diet tak zeby kazdy mogl wybrac co mu pasuje, no chyba, ze zwyciezca jest tylko jeden.


ciekawy pomysl
musze sobie zapisac - bo do najblizszego juz nie wpadnie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Grzech3
Też wejde na high carb,a co.

Rozkład:
2,7g wegle
2.2g bialko
30g/50g z tłuszczy

Mam lekki problem z tłuszczami, czy na tej diecie zasada jest odwrotna niz na low caarb, czyli im mniej tluszczy tym lepiej? Widze ze dwie najpopularniejsze opcje to 30g albo 50g, ktora bedzie lepsza dla endo z 15% BF ? No i czy jezeli fat nie leci to znaczy że mam podbic WĘGLE ?


1. poczytaj moj artykul o ukladaniu diety podczas redukcji - link bodaj na poprzedniej stonie (Perfect Body)
2. tak zasada jest odwrotna do keto
eliminujemy inny makroskladnik tutaj tluszcz

na dluzsza mete (zdrowie i wyniki) nie polecam diety <50 g tluszczow ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Biniu - Minimum bedzie chyba 50g?
Co do PB - podoba mi sie bo zauwazylem, ze poruszasz "gorace" tematy czesto wlasnie z sfd.



-TOBY- zwracasz uwage na pore zjadania wegli? Chodzi mi o to czy w kazdym posilku masz ww czy jakos przesuwasz do ostatniego np?

Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2012-05-17 09:41:17

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5877
Czy robił ktoś suchą masę na tej diecie? Podzielicie się rozpiska i efektami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przesledz watek
kilka osob buduje mase
ale wiecej robi recomposition
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36713
Nie wiem czy było , ale czy BCAA przyjmowane przed treningiem przerywa post?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w teorii TAK
ale jest to zalecana praktyka - ochrona miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium