SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259597

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
też idę na całość...
dzisiaj już post do 17 ...
zobaczymy coz tego wyjdzie. na pewno pierwsze dni bez jedzenie tyle czasu będą uciążliwe no ale myślę, że sie przyzwyczaje.
tylko najgorzej będzie chyba w niedziele jak mam mecz o 12. bez szamki jak wpadne na boisko to myślę, że nie ma szans na 90 min gry ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
Biniu a ja mam takie pytanie teoretyczne:
jemy powiedzmy twarog (kazeina) ok.22,
nastepny posilek mamy po 16 h (po treningu), ale prawda jest taka ze ten twarog nie strawil i nie wchlonal sie od razu wiec ten post nie trwa 16h a powiedzmy 12h albo i mniej,
jak odpowiesz na ten "zarzut" ?
pytam z tego wzgledu ze jeden z Kolegow mial w swoim dzienniku rozkminke na ten temat i troche mnie to zaintrygowalo
--
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dabadu
też idę na całość...
dzisiaj już post do 17 ...
zobaczymy coz tego wyjdzie. na pewno pierwsze dni bez jedzenie tyle czasu będą uciążliwe no ale myślę, że sie przyzwyczaje.
tylko najgorzej będzie chyba w niedziele jak mam mecz o 12. bez szamki jak wpadne na boisko to myślę, że nie ma szans na 90 min gry ;/



1. przyzyczajenie do glodu trwa kolo 3-4 dni
mniej jesli ktos stosowal z powodzeniem diety keto

2. pilka nozna -
moze sie zdziwisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Rafl_1986
Biniu a ja mam takie pytanie teoretyczne:
jemy powiedzmy twarog (kazeina) ok.22,
nastepny posilek mamy po 16 h (po treningu), ale prawda jest taka ze ten twarog nie strawil i nie wchlonal sie od razu wiec ten post nie trwa 16h a powiedzmy 12h albo i mniej,
jak odpowiesz na ten "zarzut" ?
pytam z tego wzgledu ze jeden z Kolegow mial w swoim dzienniku rozkminke na ten temat i troche mnie to zaintrygowalo
--
pzdr


to nie zarzut

to ZALECENIE
aby trawilo sie dluuuuugo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
Biniu


to nie zarzut

to ZALECENIE
aby trawilo sie dluuuuugo


ok ale jak trawi sie dlugo i zanim sie strawi to mija kilka godzin i tego postu jest nie stricte 16h a przykladowo 10-12h czyli od momentu strawienia do nastepnego posilku / o to mi glownie chodzi a nie o to ze odstepy miedzy posilkami sa 16h wiec zeby tego postu bylo 16h trzeba by odstepy miedzy posilkami robic ponad 20 h , oczywiscie kazdy jest inny ale to takie moje przemyslenei w tym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
post oznacza - wstrzymanie sie od spozycia pokarmow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
Biniu
post oznacza - wstrzymanie sie od spozycia pokarmow


ok przyjalem do wiadomosci bez odbioru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
hehehe

kazdy posilek sie trawi dlugo
ale sa potrawy/produkty ktore jescze dluzej

teraz zloz sobie bilako do fatu,doloz blonnika
jeden
drugi
3-ci posilek po 8h
myslisz ze ile sie trawi?

~24h+ -> od pierwszego kęsa do wydalenia resztek

mam nadzieje ze nikt nie je w tym momencie - ale po jakim czasie wydalacie to co jest niestrawione?

i nie mam na mysli tylko kazeine?
wiadomo ze organizm jest tak nastawiony aby robic to rano,ale czy nie mija blisko 24h?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7820
Ja odkąd jestem na J/NJ to regularnie co 24h , tylko ze w nocy

Zmieniony przez - Kane w dniu 2012-05-11 18:15:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
__Logan__
Martainn - moze pamietasz moje poty - prezentowalem takie same zdanie jak Ty ale posluchalem Ludiego i przestestowalem wegle na noc. Musze przyznac, ze jest zaj**iscie. Mam 100g wegli w DNT i 150g w DT, znajduja sie tylko w dwoch ostatnich posilkach, nie spozywam po silowym specjalnie zeby nie przerywac pracy hormonom i u mnie to sie sprawdza. Przed ostatni posilek to np jajecznica z chlebem razowym (moja kobieta wypieka mi w maszynce ) i przed snem rodzynki. Pierwsza sprawa - nie wstaje w nocy sikac jak to mialo miejsce po twarogu z oliwa a bardzo mnie to meczylo, no i spi sie tez super.
Co nie zmienia faktu, ze uwazam LC za super sprawe ale pod warunkiem, ze ma sie %BF >15%. Czyli schodzimy do 15% na LC gubiac wiekszosc tluszczu oraz wyrabiajac wrazliwosc insulinowa a potem dodajemy wegle zeby rozpedzic metabolizm ktory zdazyl zwolnic.
Ludi - masz u mnie piwo btw czy Ty wczoraj nie robiles wl a potem unoszenia bokiem? Cos mam takie dziwne wrazenie


Zapewne ja, jeżeli mówisz o gościu z wielkimi udami z active, a malutką klatą . Przypadkiem nie jesteś kolegą, który tak ćwiczy główne boje non stop ze słuchawkami w uszach? Jestem ostatnio taki zamulony mułem, że nie mogę skojarzyć kto wtedy był.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2012-05-11 20:00:08
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium