SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 257507

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 341 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4121
Czy przy rekompozycji może tak być, że ani tkanka tłuszczowa nie zleci, ani nie zmieni się muskulatora na plus? Czy może jest tak, że jeżeli jest za mało węgli i kalorii to np. bardziej się popali tłuszcz, a mniej wzrosną mięśnie (lub w ogóle?), a jak jest więcej kalorii/węgli, to z kolei mniej popali się tłuszcz, a więcej przybędzie mięsa? Dobrze rozumuję?
Pytam, bo nie wiem, czy przy źle dobranych makroskładnikach można uznać ten okres czasu za stracony czy nie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2103
Biniu
1. 2. spozycie weglowodanow moze u osob wrazliwych spodowac szybkie zatracenie rzezby


jakieś lekarstwo na to jest ? czy poprostu należy sie przyzwyczaić , że brzuch widoczny jest tylko do 1 posiłku i bezpośrednio po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 341 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4121
Wape, mnie się wydaje, że albo zejść niżej z bf, albo wzmocnić mięśnie, ale niech się wypowie Biniu.

Może jakieś zdjęcia? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2103
po lewo zdjeciu po treningu i po posiłkach / po prawo na czczo . Zdjęcia aktualne nie są jednak już wtedy zauważyłem coś takiego


http://imageshack.us/photo/my-images/89/p5200848kopia.jpg/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2127
Czy da się zrobić masę na j/nj i zbytnio się nie zalać przy powiedzmy 4 g węgli / kg? Rozumiem, że bardzo dużo zależy od danego organizmu, ale czy były takie przypadki w miarę czystej masy mięśniowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Xarez
Czy przy rekompozycji może tak być, że ani tkanka tłuszczowa nie zleci, ani nie zmieni się muskulatora na plus? Czy może jest tak, że jeżeli jest za mało węgli i kalorii to np. bardziej się popali tłuszcz, a mniej wzrosną mięśnie (lub w ogóle?), a jak jest więcej kalorii/węgli, to z kolei mniej popali się tłuszcz, a więcej przybędzie mięsa? Dobrze rozumuję?
Pytam, bo nie wiem, czy przy źle dobranych makroskładnikach można uznać ten okres czasu za stracony czy nie :)


celem rekompozycji jest przy zachowaniu tej samej (+/- ) wagi zmiana (na plus) proporcji tkanka miesniowa/tluszczowa

jest to proces monotonny (w porownaniu do np robienia masy)
ale czesc osob decyduje sie wlasnie na takie rozwiazanie

sluchajc tego co pisze (o budowaniu diety) dosc trudno nie trafic w makroskladniki
choc oczywiscie zdazyc sie moze przypadek jednostkowy ktory nie bedzie dobrze reagowal na pomysl
ale sa to raczej przypadki
zaproponuj swoja mysl i sprawdzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wape
Biniu
1. 2. spozycie weglowodanow moze u osob wrazliwych spodowac szybkie zatracenie rzezby


jakieś lekarstwo na to jest ? czy poprostu należy sie przyzwyczaić , że brzuch widoczny jest tylko do 1 posiłku i bezpośrednio po treningu?


zejsc nisko z tkanka tluszczowa
oraz/i/lub nieco ograniczac weglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wape
po lewo zdjeciu po treningu i po posiłkach / po prawo na czczo . Zdjęcia aktualne nie są jednak już wtedy zauważyłem coś takiego


http://imageshack.us/photo/my-images/89/p5200848kopia.jpg/


trudno jednoznacznie ocenic (inne swiatlo)
ale i tak jest dobrze :)

super rzezbe zawodnicy na zawodach maja doslownie kilka minut wiec widac nie jest to ani proste ani trwale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
_Sekta_
Czy da się zrobić masę na j/nj i zbytnio się nie zalać przy powiedzmy 4 g węgli / kg? Rozumiem, że bardzo dużo zależy od danego organizmu, ale czy były takie przypadki w miarę czystej masy mięśniowej?


sa osoby ktore dobrze beda reagowac na taka ilosc ww
ale niestety bedzie ich coraz mniej ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1244
Z węglami radzę uważać, szczególnie gdy kończycie redukcję i macie skłonności do nabierania smalcu. Nie chcę wyciągać zbyt szybkich wniosków, ale gdy miałem 6g/kg to podlewało mnie bardzo mocno, mimo dużej aktywności. Schodząc niżej, na 5g proces otłuszczania przystopował. Niestety każdy inaczej reaguje na poszczególne makroskładniki i prawda jest taka, że trzeba trochę potestować, żeby wstrzelić się w idealne wartości.

"Kto zdobytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez ustanku zdobywa, ten może być nauczycielem innych."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium