SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 257517

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
escobol, co ty gadasz:P może czegoś innego za dużo?
ja miałem na IF 100g białka na posiłek i nie było problemów.
chyba, że na każdego działą inaczej,...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
Dzis na pierwszy wpadlo 88g, drugi 70g (chyba ze to papryczki jalapeno zrobily taka robote) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 627
Witam,
Wrocilem juz z urlopu i teraz czas na ulozenie poprawnej dietki, ale zanim do tego przystapie mam pytanie, poniewaz u mnie zawsze na diecie jest problem nie z mala iloscia jedzenia a ze smakiem tego jedzenia, przynam ze nie lubie piersi gotowanej lub na parze wg mnie nie maja one smaku :P na ile przy jem nie jem mozna pozwolic sobie na smazenie? Wiem ze mozna jeszcze piec/robic na grilu ale chwilowo nie posiadam przedmiotow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
Jem nie jem nie różni się od innych diet. Smazenie w żadnej diecie nie będzie dobre.... chyba ze kup sobie PAM i na tym. Ale też nie każdy posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 627
PAM? a co do bo ja do tej pory uzywalem oliwy z oliwek i masła klarowanego. Dobra skoro juz jestesmy w temacie to podpowiedzcie w takim ukladzie jak spozywac najlepiej tluszcze? Bo jak sobie wyobrazam piers na parze polana oliwa z oliwek to juz mnie naciaga :D

PS Oczywiscie jak bylem na diecie to sie stosowalem, ale wiem ze sa rozne sposoby aby dieta była smaczna a chcialbym zeby J.NJ nie bylo tylko okresowym wybrykiem tylko stalo sie juz sposobem na zycie ze tak powiem :D

Zmieniony przez - Akox w dniu 2012-08-22 09:12:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dieta JEM / NIE JEM pozwala na wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 627
Biniu
dieta JEM / NIE JEM pozwala na wiecej


To wlasnie slyszalem, ale na ile wiecej? Poprosze jakis zarys mniej wiecej ile razybw tyg moge sobie pozowlic np na smazenie itp? I jakie macie te sposoby na spozywanie tluszczy ( np oliwa z oliwek, chyba nie pijecie z butelki :D)

Zmieniony przez - Akox w dniu 2012-08-22 09:25:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ide o zaklad ze 90% stosujacych (jesli nie maja < 10% tluszczu) nie do konca przyklada sie do tego aby jesc sucha piers kurczaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a oliwe z oliwek faktycznie wiekszosc z nas popija wraz z bialkiem oraz na salatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 627
Z białkiem? czy co do shaka dolewacie? Da sie to wypic?:D bo z mlekiem pewnie nie, moze z woda :), do salatki sposob idealny :D Biniu jezeli chodzi o rozklad to moge ustawic sobie bilans taki sam na DT i NT a zmienic licznbe t/w? W DT wiecej wegli a w NT tluszczu? Czy lepiej popsortu w dni treningowe podbic troche kcl weglami?

Zmieniony przez - Akox w dniu 2012-08-22 09:40:25

Zmieniony przez - Akox w dniu 2012-08-22 09:41:25
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium