SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258688

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
OK - chwytam :)

skracamy faze JEM - proste i skuteczne - m.in. to jedna z zaslug JEM / NIE JEM ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co ze slodzikami na bazie aspartamu i innych w fazie nie jem? mozna używać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mozna
jesli oczywiscie nie bedzie tego na kilogramy ;)

wazne aby nie bylo w nich kalorii ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Słodzik akurat ma tyle kcal co cukier tyle że jest słodszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biniu
OK - chwytam :)

skracamy faze JEM - proste i skuteczne - m.in. to jedna z zaslug JEM / NIE JEM ;)
Wydaje się to być jedyna dobra dla mnie opcja. Od dziś skracam okno do 4/5 godzin.
Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Eltoro_KrK
Słodzik akurat ma tyle kcal co cukier tyle że jest słodszy.


bueheueeh
ale nie uzywasz go w ilosci 5 g na szklanke

oczywiscie skoro jestesmy super dokladni to nie mam na mysli tych o zblizonym przeliczniku 'slodkosc'/waga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jarcow
Biniu
OK - chwytam :)

skracamy faze JEM - proste i skuteczne - m.in. to jedna z zaslug JEM / NIE JEM ;)
Wydaje się to być jedyna dobra dla mnie opcja. Od dziś skracam okno do 4/5 godzin.
Dzięki.


moze nie jedyna
ale
1. dobra
2. sprawdzona
3. najwygodniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Biniu
Eltoro_KrK
Słodzik akurat ma tyle kcal co cukier tyle że jest słodszy.


bueheueeh
ale nie uzywasz go w ilosci 5 g na szklanke

oczywiscie skoro jestesmy super dokladni to nie mam na mysli tych o zblizonym przeliczniku 'slodkosc'/waga



No przecież mówię że jest słodszy dlatego się używa mniej. Kiedyś w Kauflandzie kupiłem w proszku Susanna czy jakoś tak i żeby twaróg 250g był słodki trzeba było wsypać z 2-3łyżeczki, to rzeczywiście super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211


ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 341 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4121
A jak ma się "oszczędzanie na BCAA" przy przerwie od ćwiczeń? Gdy normalnie ćwiczymy, można ograniczyć spożywanie BCAA do DT, przed treningiem, no nie? A w przypadku, gdy mamy przerwę od ćwiczeń, bo np. jesteśmy chorzy czy tam po chorobie? Brać czy nie - jak ma się Jem/Nie jem do utraty tk. mięśniowej podczas braku ćwiczeń?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium