SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 257316

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
mnie tez ww nie sluzą i choc na J/NJ parcelacja kcal jest lepsza, wrazliwosc na isnuline tez, to mimo to póki co nie szaleje z węglami i ostroznie je podwyzszam, zwlaszcza ze ostatnie 5 miesięcy bylam na węglach ok,30-40g tylko z warzyw i orzechów. teraz stopniowo podwyzszam. wole delikatnie zwiekszac, niz wrzucic od razu 100 czy 150ww i napuchnąć

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9607
Własnie o tym samym myślałem, że nagle tendencja się odwróci, póki co 2 dzien na J/NJ bardzo dokładnie dobrane ilości makro i wiele oczekiwań co do tego:) czas pokaże, dzieki za sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ja bede miala za 3 dni dwa tygodnie na J/NJ. Samopoczucie wysmienite, zadnych zachcianek, ssania, spadków cukru, etc...treningi robie na silowni 6 razy w tygodniu (fbw+cardio), sila rośnie, wytrzymalosc i energia tez na wielki "+". Obwod pasa po tygodniu -3cm mialam

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
Kocio - nic tylko pogratulowac i zyczyc dalszych sukcesow
p.s. nie trzeba bylo tak czy inaczej dziekuje

Zmieniony przez - Rafl_1986 w dniu 2012-04-19 14:45:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020268
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Ja zaczynam w poniedziałek. Kiedyś zacząłem już j/nj ale przerwałem. Ale przerwałem wtedy wszystko. Mi dieta pasuje. Post do końca pracy kiedy i tak nie specjalnie mam kiedy co zjeść. Więc zaraz po pracy na trening i ok. 17 pierwszy posiłek w postaci odżywki po treningu. Najpierw zużyje Gaineratora bo akurat mam opakowanko, a potem normalne jedzenie ewentualnie wspomagane białkiem w prochu.
Nie mam bcaa i w najbliższym czasie miał nie będe. Ale mam MCT. Co myślicie o MCT przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
MCT jest b. dobry przedtreningowo, stanowi źrodlo szybko dostępnej energii, ale zaczynaj od dawki malej- jedna lyzka, bo mozna skonczyc na "tronie", zamiast na silowni ja kiedys z rozmachu wsunelam dwie łychy na początku stosowania i niezly mialam "miszung" w jelitach. to są srednie lancuchy i mają takie specyficzne dzialanie na żołądek. Jednak w okresie postu bym go nie dawala (stosowalam go na diecie 5 posilkowej), no chyba ze koniecznie chcesz cos zjesc przed trenem- to bialko+mct daje rade, ale lepiej cwiczyc po bcaa.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4292
Z tego co rozumiem na J/NJ nie powinno sie jesc nic przez 18h, co jezeli w ciagu dnia wypije sobie np 2 kawki latte, bcaa i suplement na stawy? Daje to okolo 150kcal, czy jest to dopuszczalne w J/NJ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020268
pijaj kawę nie latte lub z mniejszą ilością mleka, słodzoną słodzikiem, bcaa się nie liczy, a co pijasz na stawy flexita?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4292
Tak flexit, inna kawa niz latte nie wchodzi ew capuccino, slodzik zawsze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium