SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259685

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wyglada na porzadny uklad
male uwagi
po treningu czesc oliwy przerzuc do nastepnego posilku
po treningu wpierw wypij odzywke oparta o WPC

na noc odzywka niech bedzie z duza iloscia kazeiny MICELARNEJ np Mega Strong Protein

powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2482
Dzięki za wskazówki. Na pewno się do nich dostosuje i za jakiś czas napiszę jak sprawa wygląda/odczucia,efekty itp.

Posiadam białko WPC ale chyba rzeczywiście o ile po treningu nada się świetnie o tyle jako ostatni posiłek nie i dokupie te o którym mi napisałeś. Wchłania się wolniej. Jeszcze raz dzięki.

100% pasji, 100% szczęścia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamiast prochu na koniec okna żywieniowego zjedz twaróg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
oczywiscie twarog bedzie OK - jesli w odpowiednij porcji i nie ma np jak ja uczulenia na nie

ale Mega Strong Protein podealem celowo - Kolega pisal o tym ze ma stale posilki wiec tutaj akurat bedzie to pasowac idealnie - vide posilek potreningowy

jak widac z uwaga trafilem gdyz miala na noc isc WPC

aha podkresle jeszcze raz szukaj duzej ilosci kazeiny MICELARNEJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mam nadzieje ze w tych dniach nikt nie stosuje JEM / NIE JEM

ale pozniej ...

idealna droga do zrzutu balastu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3171
NO mi akurat wypadło tak, że niestety wcześnie nie dało rady zjeść natomiast wigilia to już uhuhuhuhu. Choć po 3 tyg. bardzo niskiej podaży kcal to było zbawienie, dzis i jutro juz bez n/jn hehehe od czwartku wracamy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
rozsadek wzial gore
a o fizjologia podziekuje

zadbaj jednak o to aby nie bylo jakiejs kosmicznej ilosci tluszczu w tych dniach bo ww dasz rade
wiecej w

http://perfectbody.pl/DIETA-I-SUPLEMENTACJA/1/125/DNL---zamiana-weglowodanow-w-tluszcz---mozliwe-czy-niemozliwe.html

:)

smacznego dla WSZYSTKICH na diecie JEM / NIE JEM :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 341 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4121
A ja w święta i tak na Jem/Nie jem :) A dlaczego piszesz, że potem idealna droga do zrzucenia balastu? Przez te kilka dni można aż tyle nabrać fetu, jeśli odejdzie się od Jem/Nie jem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zle zrozumiales moje slowa

mialem na mysli to ze Swieta to NIE czas na odchudzanie tylko swietowanie

a pozniej jesli dalej jestes na diecie JEM / NIE JEM jest znow idealna droga dla wiekszosci z nas

o lapaniu fatu podczas uczty pisze w odpowiedzi powyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1080
Kupiłem BCAA xplode. Mam zamiar brać rano, w ciągu dnia i w treningowe jeszcze jedną porcę tyko nie jestem pewien czy brać ją na noc czy przed treningiem bezpośrednio?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium