SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp profi mass cz na pewno oryginalny??

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1457

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3


Witam

Kupiłem nie dawno na allegro właśnie tę odżywkę i mam wątpliwości co do oryginalności tego produktu. Rozmawiałem z doświadczonym instruktorem na siłce i powiedział żebym uważał na podróbki. Zdziwiłem się jak można podrobić taką odżywkę skoro wieko było zabezpieczone folią i pod wiekiem także była srebrna folia. Instruktor powiedział mi że oryginalne puszki otwierają od spodu i wymieniają zawartość w środku a potem plastikowe opakowanie zgrzewają. Co o tym sądzicie??? W załączniku wysyłam fotki swojego opakowania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
W tym miejscu występuje łączenie słoja (form) więc może występować tzw. nadlew, lecz do oceny ingerencji niezbedna byłaby reklamacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Koleś Cię nabija w butelkę bo pewnie chce swoje sprzedać, dużo tego opakowania to nam nie pokazałeś, co od zgrzewania to po otwarciu puszki w srodku powierzchnia powinna być głądka, jesli było zgrzewane to pewnie wyczyjesz takie nierównosci po przecięciu opakowania na obwodzie, nie ma możliwości wg mnie tak zgrzeać aby tego nie zauważyć, domowymi sposobami.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
Zgrzewanie w pobliżu loga - moim zdaniem zbyt ryzykowne.
daj więcej fot.
prochu również.

edit: u mnie na puszkach niema tego owalnego zgrzewu

Zmieniony przez - Stillborn w dniu 2011-02-10 20:37:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3


4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3


5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3


5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3


6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3


Sprawdzałem jak to wygląda w środku i powiem że czuć tam przerwę lub takie wgłębienie. Nie wiem czy na zdjęciu będzie widać ale przechodzi przez tą linię światło. Może producent mógłby się na ten temat wypowiedzieć bo wątpię żeby taka firma jak Olimp nie była wstanie wyprodukować takiej puszki z jednego odlewu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Do BINIA.

Następny temat

BINIU.

WHEY premium