SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259463

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Wojtekk
Czyli im wiecej BCAA to nie koniecznie jest lepiej? Bo ja nie patrzę mam jakaś miarkę i biorę 2 wsypuje i olewam sprawę... I takie codziennie 2 porcje(dnt) 3 porcje (dt)


Nie że niekoniecznie lepiej, tylko tak szybko jak to zjadłeś tak samo nadmiar z Ciebie wyleci Chodzi po prostu o marnotrawstwo kasy.

pozdrawiam
maciek-gda

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
Witam. Rozpoczynam 3 tydzień na diecie IF.

Mój dotychczasowy trening opierał się na FBW - jakieś 9 ćwiczeń, 3 serie, 15-10 powtórzeń.

Od wczoraj rozpocząłem trening na prawie maksymalnych ciężarach, 4 serie po 6-4 powtórzenia (łydki 20-12), zastosowane są serie łączone/super serie. Wkleje przykładowy dzień wczorajszy dla poglądu.
1a Prostowanie nóg na maszynie
1b Uginanie nóg na maszynie
2a Wyciskanie sztangi na płaskiej
2b Przyciąganie sztangi do brzucha
3a Wyciskanie na suwnicy sprzed głowy
3b Wspięcia na palce
4a Wyciskanie francuskie
4b Uginanie ramion z gryfem łamanym
5a Ugianie nadragstków nachwytem
5b Uginanie nadgarstków podchwytem

Poniedziałek, środa, piątek są dniami treningu siłowego. We wtorek i czwartek chcę wrzucić trening brzucha oraz interwały. Z tym mam pewne wątpliwości co zrobić z jedzeniem i kiedy jeść posiłek. Dziś mam możliwość być na siłowni dopiero o 20. Czy przed interwałami i treningiem brzucha zarzucić białko?

Dzisiejszy plan: 3 serie po 15- 10 powtórzeń
1 Przyciąganie nóg do klatki w zwisie
2 Przyciąganie kolan do klatki leżąc
3 Allahy
4 Interwały - rowerek 20min (15sec - 45sec)


Zmieniony przez - alpha89 w dniu 2013-03-19 16:04:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
Biniu
Jeszcze mam pytanje jak z alkocholem kazdemu wiadomo sie zdazy, i jak by to wygladalo w fazie Nie jem?

wszystko o
Alkohol a sylwetka

Jeszcze jedno w fazie nie jem rozstaw posilkow powienien wygladac tak samo jak w jem?

faza NIE JEM to faze NIE JEM


Źle napisałem chodziło mi o faze JEM w DNT, bo w DT jem o 12 18 21 zachować ten rozstaw czasowy w DNT?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
najlepiej dla Twojego glodu bedzie zachowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Biniu, mam nietypową prośbę. Mógłbyś zajrzeć do mojego dziennika na moim profilu i ocenić moją dietkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
Biniu spotkałeś się kiedyś z połączeniem Jem/Nie jem z carb back loading (dieta low carb) ??

Jeszcze jedno małe pytanko i dajce Ci spokój: który posiłek w DNT powinien być największy zaraz po poście czy np ten środkowy?:)

Zmieniony przez - batia w dniu 2013-03-19 18:45:26

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
Generalnie J/NJ czy ogólnie IF - to system żywienia a low carb to już dieta - ja jechałem na J/NJ na CKD i było całkiem spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 259 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15877
Biniu dzięki za link(fajny art), pytając o planowanie redukcji chodziło mi jednak o specyfikę jem/ nie jem, z artykułu wnioskuje ze białko na poziomie 2g/kg ale może dochodzic w miare potrzeby do 3g, tłuszcze? tu mała niejasność ile ich 1g czy uzupełnienie po zadanej stałej wielkości wegli,a je to już wogóle nie wiem czy trzymać je ciągle na niskim poziomie czy w DT po treningu wiecej dać? Dodam, że ostatnia moja redukcja z czasu gdy na silownie nie chodziłem opierała się na czymś w rodzaju Dukana jadłem duzo białka znikomo tłuszcze i wegle i piłem duzo wody i leciałem niezle (parę centymetrów w pasie i około 12kg mniej), ale teraz bym chciał jaknajmniej tracić z mięsa (ideał to nic) i tracic jak najwiecej w okolicach brzucha, reszta może zostać;) Podsumowująć mi by pasował rozkład w stylu wiele białka, troszkę z węgli reszta z tłuszczu(ale nie wiecej niż białka) Ma to sens? Jeśli tak jak to dokładnie rozbić?
Chciałbym się opierać na
bialko, tłuszcze - kurczak,wołowina,jajka,twaróg,łosoś(drogi ale to tylko jem chyba, że macie propozycję ryby(podobnej, smak brak ości;) ) odzywka białkowa,olej lniany,
węgle ich ma byc mało ale lubie wypić carbo po treningu, zjesć banana(owoc),rodzynki, mleko, ryże, kasze, makarony nie stanowią problemu;)
Może jakieś propozycje doswiadczonych na JnJ, aktualnie (marzec) jam tak(post z 3marca) Tu wprowadź tekst linku...
Nie jest to jeszcze redukcja więc staram się trzymać ten schemat+/- BTW i waga w zasadzie stoi pomiedzy 100/101kg, nie mierzyłem sie wiec nie wiem czy rzuch poleciał.Prosze o konkretne propozycje resztę zrobie sam i jesli bedziecie chetni skonsultuję a przy redukcji będe zdawał juz relacje wraz z efektami;)Niestety na siłowni nikt nie chce pomóc pukając sie w głowę jak można trzymać post i jeszcze trenowac;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
batia
Biniu spotkałeś się kiedyś z połączeniem Jem/Nie jem z carb back loading (dieta low carb) ??

Jeszcze jedno małe pytanko i dajce Ci spokój: który posiłek w DNT powinien być największy zaraz po poście czy np ten środkowy?:)



1. nie jestem pewien czy CBL jest typowa dieta low carb
ale jesli sie myle prosze przybliz podstawy

wiele osob testowalo JEM / NIE JEM z dieta niskoww ale u wiekszosci zdanie bylo podobne do mojego nie ma koniecznosci (ja zawsze dodaje ze przy <10% mozna pomyslec jakiejs formie ograniczania ww)

2. a moze rowne ... ?
nie ma znaczenia w calym obrazie diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 55 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6543
Duuuużo stron temu temat był wałkowany, ale ciężko go teraz odnaleźć więc dopytam: o ile "w miarę bezpieczny" sposób można rozciągnąć w czasie fazę JEM podczas świąt? Aktualnie "jadę" standardowo 18h post 6h konsumpcja. Dodam, że jestem na J / NJ dopiero 2 tygodnie i 3kg z wagi poszło precz, więc jest o co walczyć.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium