SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259750

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 111 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6031
Cześć, nurtuje mnie pewna kwestia, trzymam się podziału 20/4 od 2 tygodni, ukierunkowanie na redukcję, trening 18 potem ok 19 start jedzenia, na koniec fazy jem około godzinę przed snem jestem napchany do granic możliwości (kalorii raptem około 2,2k). Czy takie rozpychanie żołądka przed snem może nieść za sobą jakieś negatywne skutki? Może pytanie głupie ale to jedyna rzecz w j/nj która mi jak do tej pory przeszkadza ;)

PZDR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli czujesz ze objetosciowo jesz zbyt duzo - pomysl o pokarmach wysokolarycznych a o malej objetosci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Ja mam odwrotny problem. Jak liczę to zjadam 2000 kcal (ale jakby dodać jeszcze kcal z warzyw i owoców to będzie tego więcej) i jestem głodny .

Zmieniony przez - Fat-Hulk w dniu 2013-03-01 16:29:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2883
A ja najchętniej zjadłbym całe zapotrzebowanie w godzinę i resztę czasu nie myślał o jedzeniu. Gdyby mój organizm go nie potrzebował, śmiało mógłbym żyć na samym tlenie i wodzie.


Fat-Hulk, może pomyśl o większej ilości błonnika?

Pędź jak błyskawica.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Myślę, że jem wystarczająco - ryż brązowy, płatki owsiane, otręby. A może więcej warzyw? Staram się dawac w miarę możliwości wszędzie, ale nie zawsze to wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kiedy jestes glodny w fazie JEM czy NIE JEM ?
jak dlugo trwa faza JEM
oraz
cel ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 111 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6031
Biniu
jesli czujesz ze objetosciowo jesz zbyt duzo - pomysl o pokarmach wysokolarycznych a o malej objetosci :)


czekolada?

PZDR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2883
Ja bym dał rodzynki i żurawinę. Też tym głównie podbijam.

Pędź jak błyskawica.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 174 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6030


Wyszło mi cos takiego w dzien treningowy , cel redukcja przy 0%kcal , w dni nie treningowe mam -20%kcal. Moze byc =)?

Zmieniony przez - tazz69 w dniu 2013-03-02 17:00:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a waga jaka?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium